Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, járnátok 8 általánost...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, járnátok 8 általánost végzett lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki nem fejezte be a középiskolát, úgymond 9 osztálya van meg.

Ha egyébként gyönyörű, és nem is hülye, csak nem érdekli az iskola, sem a munka


(Egy ismerősöm is ilyen, elképesztő népszerű a férfiaknál, most már férjnél is van, eltartják, fel nem fogom, hogy csinálja)


2017. okt. 22. 20:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Igen, irigylem. Én egyetemista vagyok, de értem sose rajongtak így, pedig sok dologról tudok beszélgetni.
2017. okt. 22. 20:43
 2/17 Heart of Darkness ***** válasza:
79%

Nem.


" csak nem érdekli az iskola, sem a munka"


Ez nálam kizáró ok. Mit szeretne akkor mégis csinálni? Mi a terve az életben?

2017. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem a végzettségtől függ egy ember értelmi szintje, sokszor még csak az alap műveltségi sem.

A kedves ismerősöd pedig lehet hogy szebb, okosabb, kedvesebb, odaadóbb nálad. :)

2017. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha az ikes igéknél még ott volt, akkor akár vállalható sokaknak... főzik, mosik, takarítik, szopik, dugik stb

31/f

2017. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért valamilyen szinten érezzem,hogy "hasznos" része az életemnek. Mármint nekem nincs ínyemre,ha el kell tartanom egy nőt. Ne értsd félre,azokra gondolok,kik semmiben nem segítenek csak léteznek s kihasználnak. Egyetemista vagy,tehát dolgozni is fogsz. Ilyen tekintetben nem okoz gondot,hogy hány osztálya van.
2017. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Illetve, még valami, hogy melletted álljak ki, kedves kérdező.

Sok hapsi, tudja, hogy nem üti meg a mi szintünket. tegyük fel, hogy csinos, és vicces, önálló nő is van, amellett hogy tanult, művelt.

Szerinted...majd odamennek hozzád? Félnek tőlünk, nagyon sokan. :D Mikor tudják hogy kb fele annyit se érnek, mint te..

Szóval, fel a a fejjel.

2017. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Szóval egy lusta d..g, csak tegyenek mindent a s..gge alá.

De azért remélem tudja az ismerősöd, hogy azért természetben fizetnie kell.


Ja, és ha nem szeret dolgozni, akkor pénze honnan lesz? Munkaviszonya?


Szerintem a mai világban, csak a kisebbségnél nem gáz, ha csak 8 általánosod van.


És te ezt irigyled? Hát, neked se sok eszed van!

2017. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%

Minden további nélkül, mivel iskolázottabb nálam.

Azzal is egyet értek, hogy nem érdekli a munka, mert abból, nem lehet megélni. Mikor jártam dolgozni, mindig pénzhiányba szenvedtem és a munka végett, nem volt időm pénzt keresni.

2017. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Én nem járnék, de nem felfoghatatlan, hogy valaki meg ilyen nőt vesz el. Sokan szeretik, ha képzettebbek a párjuknál, kioktathatják, a nő meg csodálja őket olyan tudásért is, amitől egy egyetemet végzett nő nem ájul el.
2017. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Nyet, nein, no!
2017. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!