Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy kész vagyok rá? Itt van az ideje?

Figyelt kérdés

Hogy ismerkedjek, új kapcsolatba kezdjek...

N33



2017. okt. 22. 21:01
1 2 3
 1/21 kén_ ***** válasza:
100%

Jól elvagy egyedül? Úgy érzed nincs másra szükséged ahhoz, hogy teljesnek érezd magad? Adott exre nem gondolsz már úgy, mint a szerelmedre, hanem csak mint múltad része? Ha ezekre a válasz igen, szerintem készen áll az ember komoly kapcsolatra. Nyilván függ a személyiségtől, különböző tulajdonságoktól, de egy 33 éves nőnek látatlanba megelelőlegezem azt, hogy van már annyi tapasztalata, hogy ismerje önmagát.:)


21/F

2017. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Bizsereg a nunid
2017. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Elvagyok, lezártam a kapcsolatot, tudom, mi volt a gond, stb. Viszont: néha eszembe jut és hiányzik. Másrészt még sosem voltam egyedül, hosszú kapcsolataim voltak, és lehet rám férne, hogy most egyedül legyek. De igazából... minek? :)
2017. okt. 22. 21:16
 4/21 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy tanfolyamra, sportolj valamit, járj közösségbe és nyiss az emberek felé - persze figyelmesen! Érdemes 1-2 társkeresőre is beregelni - inkább a fizetősök a nyerőbbek. Szóval sok lehetőséged van:). /35F/
2017. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom, hogy merre tovább.... :) a kérdés az volt, honnan tudhatom, hogy itt van az ideje?
2017. okt. 22. 21:41
 6/21 kén_ ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Ha úgy érzed, hogy nem vagy kapcsolatfüggő, hajrá. Ha meg nem tudod elképzelni magad egyedül, mindenképp kell valaki melléd, akkor szerintem adj még időt magadnak. Nincs annál szomorúbb, mikor valakinek egy másik ember kell ahhoz, hogy igazán élvezze az életét.
2017. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

November 1 12:31 kor lesz itt az ideje.

31/f

2017. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Végiggondoltam már ezt is. Azt gondolom, nem vagyok kapcsolatfüggő, mert nem mennék bele akárkivel kapcsolatba, és ez régen is így volt. El is vagyok egyedül, sőt, kimondottan szeretek egyedül lenni.

De már kíváncsi vagyok... :) Ki lesz, milyen lesz, hogy alakul, stb. :)

Köszi a válaszokat!

Ha valakinek van még tapasztalata, jöhet! ;)

2017. okt. 22. 21:47
 9/21 anonim ***** válasza:
Az 1. komment jó kérdéseket tett föl, így akkor, ha azok mind pozitívak, meg ha nem "Őt" keresed mindenkiben.
2017. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Az gáz, mert 31-én buli van, lehet még alszom akkor... tuti lemaradok róla így... de ha fel is tudok kelni, tök karikás szemekkel, esélyem sincs... :D

Hasznos nem volt, azért köszi a hozzászólást! :)

2017. okt. 22. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!