Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők miért kerülik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők miért kerülik a 2 méter körüli/feletti srácokat/férfiakat?

Figyelt kérdés

A lányok kedvelik a nagydarab srácokat, ez igaz, egészen addig amíg 185 meg 190 centis vagy.


Ha meg túl magas vagy, akkor kerülni fognak mint valami furcsa idegen lényt.


Én folyamatosan ezt tapasztalom, sokáig azt hittem én vagyok csak béna, de már más hasonló méretű srác is pontosan erről számolt be, hogy az már hátrány ha túl magas vagy, ők is tapasztalják.



Tehetünk mi róla hogy medve méretűnek születtünk? Miért kerülnek minket?


F/26


2017. okt. 22. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Személy szerint én kifejezetten nem kedvelem a magas pasikat.

Én töpszli vagyok. 158 centi. És ha már valaki eléri a 180 centit, akkor már “kiesett a kosárból”.

Egyrészt azért mert hülyén néz ki egy cula meg egy seggdugó egymás mellett. Másrészt meg nem tetszik a magas emberek aránytalan teste. Furi.

De ez csak a az én véleményem.

34/N

2017. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Oszztom az elso velememyet :-)
2017. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RoseTyler ***** válasza:
100%

Én 174 cm vagyok, de nem szeretem, ha úgy kell valakire felnéznem, hogy kitörik közben a nyakam. A párom csak tíz centivel magasabb nálam, az még épp jó, de ha sokkal felette lenne, az már zavarna. De én eleve mindig a velem kb. egymagas pasikat részesítettem előnyben (~170-185 cm).


Egyébként sokakat nem zavar a te magasságod sem. Főleg a magasabb lányokat. 33N

2017. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek, 180 cm magas vagyok.
2017. okt. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek. Bár én nem vagyok túlzottan magas (171)...
2017. okt. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok. Én igazából családi traumák miatt félek a magas fiúktól... A párom is kb 174 cm. Nem olyan nagyon magas,de ez pont így jó.
2017. okt. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még alacsonyabb vagyok, mint az első válaszoló, de nekem nem volt soha probléma, ha a férfi magas, volt már 190cm fölötti barátom is, és nekünk nem volt zavaró (kívülállók véleménye meg nem számít). Viszont a magasságtól függetlenül ha csak a testalkatot nézzük, akkor az arányos testalkat tetszik, szóval nem kövér, nem sovány...

Majd találtok megfelelőt, türelem, nem mindenkinek fogtok tetszeni, de lesz, akinek igen.


32N

2017. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
A magasaknak meg a 160 cm-es törpe tűnik aránytalannak. Szóval ez azért eléggé szubjektív.
2017. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert átugrani nehezebb lenne őket.
2017. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 187 cm vagyok, ugyhogy pont egy 190+-os férfit érzek ideálisnak magamhoz, a férjem is 194cm.

36/N

2017. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!