Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretik a nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a nők a kövérebb férfiakat?

Figyelt kérdés
Nekem tetszenek a hasonló testalkatú, teltebb nők, de azt vettem észre, hogy részükről nincs hasonló vonzalom. Elfogadom, hogy egy vékony nőnek biztos furcsa lehet egy kövér férfi, de ebben az esetben nem tudom mi a baj.
2017. okt. 15. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

A nők jellemzően ápoltabbak, mint a férfiak. A kövérség pedig mindenféle kellemetlenségekkel jár együtt, mint a nagyfokú izzadás, és különféle, a testsúlyból adódó szagok. Egy nő erre különösen odafigyel.

Egy kövér férfi általában büdös, vagy ápolatlan. (Tisztelet a kivételnek)

Természetesen vannak olyan nők, akiknek a kövér férfiak a zsánere, de ez meglehetősen ritka.

2017. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Abszolút egyet értek az első válaszolóval, illetve azt is megjegyezném, hogy mondjuk szexnél kifejezetten útban van a pocak, meg nyilván nem is bírják annyira, hiszen nincs állóképességük.
2017. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem teljesen osztom az előző kettő véleményét voltam már olyan sráccal akinek a testzsírja 10% körül volt és voltam már mackóval is és utobbi jobban odatette magát. Illetve hogy ki mennyire büdös azt nem csak az befolyásolja hogy kövér-e. L/24
2017. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14:35 : Nem hiszem, hogy nem lenne ugyanolyan jó illatom, mint egy másik férfinak. Megfelelően tisztálkodok, parfümöt használok.
2017. okt. 15. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
En szeretem a macis pasikat,jo hozzabujni es a szex is jo:)29L
2017. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Èn is a macisabb fèrfiakat szeretem.soha nem volt vèkony párom.
2017. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha van a férfin plusz kiló.Inkább a vékonyabbak nem tetszenek.De 120 kilótól felfelé már nekem is sok, Pláne, ha mellé 165 centi az illető.Az már tényleg nem vonzó még nekem sem.
2017. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amiért a ffiak se szeretik a kövér nőket
2017. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a kövérebb, teltebb?

Nekem a párom olyan 173 cm körül lehet és 76-8kg.. elég pocakos, és imádom..

Pedig én 160 cm és 44 kg vagyok.

2017. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tudat alatti a dolog. A kövér emberek lustának és gyenge jelleműnek tűnnek. Valljuk be van is benne valami mert nagyon kevés az olyan kövér ember aki csupán genetikai vagy egészségügyi okból kövér. A legtöbbjük nem tud uralkodni magán, nem sprotol, sokat eszik.
2017. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!