Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magas nők, miért nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nők, miért nem a magas férfiakat kedvelik?

Figyelt kérdés
Magas nő alatt 175+ cm-et értek.

2017. okt. 14. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem azokat kedvelik. Én egyszer voltam nálam magasabb csajjal(180+), pedig ők olyan szépek!
2017. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
de azokat kedvelik
2017. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sokkal helyénvalóbb kérdés, hogy a magas férfiak miért nem a magas nőket. Én kedvelném őket pedig. 180 cm vagyok.
2017. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%

180 cm-es nő vagyok és párkapcsolati szempontból a nálam magasabb férfiakat kedvelem, az összes többi magas barátnőmhöz hasonlóan egyébként.

Most akkor összedőlt az általánosításod alapja?


Valamelyik előző válaszolónak: Velünk az a helyzet, hogy ha magasabb férfit szeretnénk, akkor sokkal kevesebb választási lehetőségünk van, mint a magas férfiaknak, akik bőven találnak alacsonyabb lányokat maguknál. Vagy csak rossz helyen keresgéljük a magasságokat.

2017. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nekem csak kétszer volt, a kérdésemben kiírt és megjelölt magasságnál magasabb barátnőm, és az a kettő volt a legjobb az összes közül.


Kellemetlenül érzem magam, ha alacsony nővel kell bármit is csinálnom...


Csupán azt vettem észre, hogy most megy ez az alacsony nk hajsozlása, és magas nőből amúgy is nagyon kevés van...

2017. okt. 14. 13:41
 6/29 A kérdező kommentje:
Amúgy, köszönöm mindenkinek a választ, és várom a továbbiakat...
2017. okt. 14. 13:42
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

191 magas vagyok. Asszonyjelölt 171 cm. Pont jó, főleg mert magassarkús típus. Neki tetszik, h magas vagyok, nekem meg ő tetszik.


Magasabb nőket nem is nagyon szoktam már látni. Kihaltak.


27/F

2017. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
47%

Én úgy vettem észre, hogy az alacsony csajoknak eléggé bejövök. Nekem sincs velük bajom, kis cukiknak tartom őket, de csak alkalmira. Hosszútávon 180cm alatti csajjal egyszerűen nem tudom elképzelni. 195cm vagyok.

25/F

2017. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nekem a 171 is túl alacsony, sajnos.

Vaalhol 180 körül van az, hogy ,,na igen, ő szuper".


Persze persze, a személyisége és a külseje is szerepet játszik, de ha alacsony, akkor lehet bármilyen kedves meg szorgalmas és okos, ha egyszerűen nem működik vele.


Én 185 cm vagyok.

2017. okt. 14. 14:15
 10/29 anonim ***** válasza:
én kellemetlenül érzem magam egy nálam magasabb nő mellett
2017. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!