Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy Budapeste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy Budapesten annyira el vannak szállva maguktól a nők hogy kb. hozzájuk sem lehet szólni?

Figyelt kérdés
F/26
2017. okt. 22. 23:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
38%
Igen, igaz.
2017. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
70%
Hozzank lehet szolni, csak nem az olyanoknak, akik oriasi maszti bulikat tartanak otthon ;)
2017. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
te haver. Te most percenként kiírsz vmi baromságot, vagy fogsz még aludni is?
2017. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Én szoktam beszélgetni emberekkel, nem néma csendben vagyok egész nap.
2017. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Kivétel nélkül minden nő, aki valaha betette a lábát Budapestre, az annyira elszállt magától, hogy azóta soha senki nem mert hozzájuk szólni, még annyit se, hogy: Gesundheit! Na, milyen voltam? Nem túl ironikus, ugye?
2017. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

"Hozzank lehet szolni, csak nem az olyanoknak, akik oriasi maszti bulikat tartanak otthon ;)"


Rá van írva gondolom a homlokunkra hogy otthon miket csinálunk.


Megcsillant a női agy megint.

2017. okt. 23. 00:23
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
Neked is minek nő...
2017. okt. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Mar az elozo hisztidnel is elmondtuk, hogy neked felesleges no, mert utalod oket :D. Ezt a kerdest is csak szanalombol valaszoljuk meg... amugy nem szolhatsz hozzank, ugye :D.
2017. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom. Ma is mondtam egy csinos fiatal csajnak, hogy nem kérek nagyobb üdítőt és krumplit. Szerintem nem volt elszállva, mert mosolygott végig.
2017. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

"Mar az elozo hisztidnel is elmondtuk, hogy neked felesleges no, mert utalod oket"


Sose írtam ilyet hogy utálom őket, tehát ezt kitaláltad.


De hát nőként ezzel sincse semmi probléma hogy össze vissza beszélsz.

2017. okt. 23. 00:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!