Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy Budapeste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy Budapesten annyira el vannak szállva maguktól a nők hogy kb. hozzájuk sem lehet szólni?

Figyelt kérdés
F/26
2017. okt. 22. 23:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
18%

Nekem volt munkanélküli barátom aki azért nem talált melót, mert havi egy millióért nem volt hajlandó dolgozni. Ennek oka az volt, hogy az előző helyen ennek a többszörösét kapta.

Szóval gratulálok annak aki leminősít azért valakit, mert éppen nincs bejegyzett munkaviszonya.

Nagyapám biztos bejönne nektek. Volt vagy ötven év munkaviszonya és még nyugdíj mellett is dolgozott. ( Hentes volt, buta ribik.) Jó, ezt csak poénnak írtam ide a végére.

2017. okt. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
12%

Hát, nem mondom... párszor autóztunk Pesten egy bő fél év óta, de mindig láttunk út közben egy-kettő ilyen látványosan elszállt 'csát "libbenni" a járdán, vagy a zebrán. Viccesek voltak, no.


Mondom: egy-kettőt. Fél óra alatt.

2017. okt. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
86%
Én utálom ha utcán megszólítanak. Egy volt pesti xDD
2017. okt. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
11%
Van benne valami. Dolgoztam, laktam jó pár évig csodás fővárosunkba. Az ott született, felnőtt nők, valami különlegesnek érzik magukat. Pár, rövid kapcsolat után, az volt az első kérdés, itt születtél, nőttél fel, ha igen, léptem is tovább.
2017. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
34%
Különlegesek is a Budapesti nők ugyhogy nyeljetek cumit 24f
2017. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Marmint kerdezo és 24 es
2017. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
73%
De ez már unalmas hogy fikázzatok a budapesti lányokat, itt lakom kssoljál el kérdező
2017. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező sarkított azzal, hogy a Bp-i lányok el vannak szállva. A Földön mindenhol vannak ilyen nők, de kedvesek is. Budapesten, Cegléden, de Párizsban, vagy Svranstornmban is.
2017. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Tudom bocsánat a nyers fogalmazásért
2017. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
50%
Csak hirtelen kijött mert már régóta olvasok ilyen budapesti lanyok csak kulfoldi meg gazdag... Al állnak le én meg itt nőttem fel sose volt barátnőm lehet csúszok lefele na mindegy bocs lépek
2017. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!