Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Számotokra milyen az igazi férfi?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs már ilyen :)
2017. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha lenne
2017. okt. 23. 13:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Társként kezel, hűséges, megbízható, nem betegesen féltékeny, intelligens, őszinte, lehet rá számítani, szereti a szexet
2017. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az, aki passzol hozzám és szeret, megbecsül, udvarias. A passzol hozzám alatt azt értem, hogy szeret utazni, sportolni, spontán, rengeteget lehet vele beszélgetni(a hajnalig tartó beszélgetéseknél nincs is jobb dolog:D), bármilyen témához hozzá tud szólni és van véleménye, határozott. És az is nagyon fontos, hogy hasonló humorunk legyen :)
2017. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Számomra a mostani párom. Megtestesít mindent, amit egy férfiban kerestem. Szóval számomra az igazi férfi legyen:

Először is érett. Ne egy bizonytalan kisfiú, aki képtelen önállóan bármit is csinálni. Másodszor magabiztos, határozott. Minimum egy csekket tudjon már remegés nélkül befizetni, meg ne nekem kelljen utána futni, ne én szedjem fel őt. Legyen őszinte. Ne taktikázzon, mondja meg őszintén, hogy komolyan tervez velem és szerelmes. Legyen igazi "kemény" pasi, aki nem adja föl, aki foggal körömmel harcol a céljaiért, és nem hallgat azokra, akik lenézik őt. Legyen udvarias, kedves mindenkivel, de ha kell akkor álljon a sarkára, védje meg magát. Szeressen dolgozni, legyen az fizetős munka, vagy az otthon rendben tartása. Ne legyen lusta. Legyen érzelmes, képes legyen egyetlen nőért lehozni a csillagokat, és értékelje, hogy én is megteszem ugyan ezt érte. Ne legyen papucs, merjen nekem ellent mondani, természetesen ezt aztért kulturált formában. Legyen intelligens. De ne a "booksmart" típus akinek rengeteg fölösleges információ van a fejében amit nem tud alkalmazni és nincs rá szüksége. Az élethet legyen okos inkább. És legyen tapasztalata, véleménye, önálló gondolatai. Lehessen vele órákat beszélgetni a világ nagy dolgairól. Tisztelje a nőket, ne nézzen le, ne korlátozzon, támogasson az én céljaim elérésében is. És ne érdekelje a pénz, ne legyen anyagias vagy garasoskodó, ne akarja a pénzét mutogatni.

2017. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A férjem. :)
2017. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Szép kis elvárás-hegyek. Mi pedig cserébe kapunk.. öö.. hát, pinát, ráadásul itt nincs is vége a listának, amit egy nő "ad", bárcsak ennyi lenne. De sajnos kapunk még a pina mellé állandó cseszegetést, ok nélküli hisztiket és sértődéseket, ostoba fecsegéseket, amiket muszáj végighallgatni, és még sorolhatnám.

Szóval ez így nem jó üzlet.

2017. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

7. válaszoló, itt férfiakról beszélünk, nem kisfiúkról. :)

Azon nem gondolkoztál még, hogy esetleg alkalmatlan vagy párkapcsolatra? :)

2017. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

#8

Pont a kisfiúk azok, akik a pina bűvöletétől elvakítva eltűrik, hogy a nők kiéljék rajtuk az összes hülye hisztijüket, a pénzéhségüket, a zsarnokoskodásukat.

A férfi pedig az, aki nem alkuszik, aki nem tűr el senkitől semmilyen zsarolást, így a nőktől sem tűri el, hogy a pináért cserébe állandóan cseszegessék, parancsolgassanak neki és élősködjenek rajta.

Egy férfi nem köt kompromisszumokat.

2017. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy férfi tiszteli a nőt, és társként tekint rá, nem "p.naként". Kapcsolat nincs kompromisszum nélkül, de ezt hiába magyarázom olyannak, akinek fogalma sincsen róla. Téma lezárva. :)
2017. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!