Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a mai világban mindenki kibeszél mindenkit? Még a legjobb barátok is egymás háta mögött szidják egymást.

Figyelt kérdés
Igaz barátaimról soha a büdös életbe nem mondtam rosszat,vagy max a szemébe!!De ma kiderült hogy egyik legjobb bnőm kibeszélt..Annyira rosszul esett,eléggé összevesztünk:/
2010. máj. 29. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
a pofonok mindig onnan jönnek, ahonnan nem számítasz rájuk
2010. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert gerinctelen suttyókkal voltál együtt. Nem mindenki ilyen, 18< évesen már nem trend.
2010. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze mindenki kibeszél mindenkit. Ez természetes. Szokj hozzá, és szard le őket, ez a helyes hozzállás...
2010. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, csak egyet nem értek. Ennek mi köze a szerelem, szex topichoz. Szerintem semmi...
2010. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És most azért hogy ebbe belekössél,azért nem hogy válaszolnál rendesen,inkább ilyet írsz-.-Akkor mihez rakjam?Állatokhoz?Most nehogy már ez legyen a legnagyobb bajod..:/
2010. máj. 29. 22:46
 6/9 A kérdező kommentje:
A másik..Szokjak hozzá?Tényleg mindenki ilyen?Ez annyira rossz:/ Teljesen kikészültem..:/Mindenki gerinctelen,mindenki szemét...:( Nekem ez felfoghatatlan...
2010. máj. 29. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez van sajnos:S
2010. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én osztályomban teljesen ez van. Én már megszoktam, jopofiznak nekm meg minden aztán amikor nemvagyok velük kibeszélnek. Nem nagyon érdekel.Ha nekik ez jó. Én em vagyok olyan szánalmas, mitől lesz jobb ha kibeszélek valakit??? Nemértem. Szerintem, gyerekes és tényleg gerinctelen.Haggyad had csinálják a fejüket mert ők biztos "tökéletesek".

Csak az benne a poén, hogy akik engem kibeszélnek azok nekem "beszélik ki" a hűdenagy barátnőjüket. Ugyhogy szánalmas. Na mind1.:D

15L

2010. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a baromság csak a lányoknál van... Rendszeresen észreveszem unokanővéremnél is, hogy egy héten belül utál vagy kedvel valakit...
2010. máj. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!