Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lentebb felvázolt szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lentebb felvázolt szituáció után a lány lehet még igazán őszinte egy komoly kapcsolat vagy szexpajti kapcsolat esetén?

Figyelt kérdés

A lánnyal kétszer találkoztunk, az első randi nagyon "összejövősre" sikerült, a második kicsit laposabbra, de még így is sok csók és kézen fogva séta is volt. Mindketten legalább 10 órát invesztáltunk már az ismerkedésünkbe.

A második találkozó után a lány szinte eltűnt, annak ellenére, hogy feldobtam, hogy találkozzunk hétvégén is, mire ő "oké"-val válaszolt. Az addig még szakdolgozat írás közben is aktívan válaszoló lány azóta "szökőévente" válaszol és a válaszai semmitmondóak.


Megértem, ha elbizonytalanodott, de ha fordítva én el is bizonytalanodtam volna, akkor is jeleztem volna legalább annyit, hogy "Adj egy kis időt, a második találkozónk nem éreztem annyira jónak, hétfőn beszélünk;)" vagy hasonló.


Őszinteség terén elég szigorú elvárásaim vannak egy kapcsolatban. Én mondjuk hajlamos vagyok túl őszinte is lenni, ami nem feltétlen jó.



2017. okt. 24. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Írom lassan:


NEM

AKARUNK

OLYANNAL

ÖSSZEJÖNNI


aki friss szakításon van túl mert ez lesz belőle.

2017. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés.

A lánynak másfél éve nincs komoly kapcsolata amugy.

2017. okt. 24. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor hazudik. De igazad van, nem ez volt a kérdés. A kérdésedre ettől még az a válasz, hogy a lány nem tisztán van a kettőtök kapcsolatában ami általában olyankor van amikor valaki még nem dolgozott fel egy másik személyt. Aki tisztán megy bele egy kapcsolatba az nem fog két randi után kiszállni.


Amúgy nem fura neked, hogy '10 órát invesztáltunk', 'kézenfogva séta', 'csók'. Biztos én vagyok túl intro ezekhez (az invesztálás szót meg értelmezni sem tudom ebben a környezetben -> mármint, hogy miért fontos ez neked) de első randin ha ilyeneket akarna velem egy nő, fixen nem lenne második.

2017. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az ilyen viselkedést nem lehet arra fogni, hogy esetleg fiatal az ember lánya.

Két randi után még nem történik abból semmi, ha legalább egy rövid mondattal jelzi, hogy részéről ennyi.

Gondolom te szerettél volna valami komolyabbat, de zárd le annyival, hogy ez a lány nem neked való:)

2017. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es/3-as te be vagy tépve? Vagy csak én nem értem úgy egyáltalán hogy miről beszélsz? Ha séta van kézenfogva meg csók, akkor nálad bukó a második randi? Érdekes hozzáállás.


Kérdező: nem jöttél be a csajnak, az első jó volt, a második nem és ő ezt nem gondolkodta túl. Ennyire egyszerű. Én a helyedben nem keresném többet, felesleges.

2017. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány nem akar semmi komolyat tőled.
2017. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A kérdésemre szeretnék választ kapni. Nyilván nem állok most jól a lánynál.


A kérdésem viszont az, hogy egy lány aki így viselkedik, az komoly kapcsolat esetén tud-e igazán őszinte lenni, vagy valószínűleg nem, hisz most sem tűnik túl őszintének?

2017. okt. 24. 13:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Szóval te még azt gondolod, hogy ebből lesz komoly kapcsolat? Hát....Ezt így előre nem lehet ennyiből megmondani.
2017. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A lány sok tulajdonsága nagyon tetszik, de ha nem őszinte, akkor könnyen tudom azt mondani, hogy "kösz, de ebből nem kérek."

Ha viszont valójában egy őszinte lány, aki elbizonytalanodott, akkor megéri plusz erőfeszítéseket tenni érte. "Küzdeni."

2017. okt. 24. 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:

..és szerinted miért van elbizonytalanodva?

Ha fontosnak érzed akkor feltétlenül beszéld meg vele:)

2017. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!