Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon gáz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gáz ez a szituáció?

Figyelt kérdés

A nyáron dolgoztam, ahol össze haverkodtam egy sráccal, akivel egy egyetemre járunk, és ő volt a legértelmesebb, szóval jól kijöttünk. Egyetem miatt volt közös témánk amiről tudtunk beszélni. Én egy jó egyetemi haverként könyveltem őt el. El hívott sörözni a napokban. Én meg, mivel régebben amúgy is néhány fiú haverommal elszoktam menni, így igent mondtam.


Na már most, van egy barátom akivel 3 éve együtt vagyok. És azt mondta hogy ez elég gáz szituáció, mert szerinte tuti tetszek annak a srácnak, és én se örülnék ha egy csaj elhívná őt sörözni és elmenne vele akinek ő bejön.


Mondtam neki hogy régebben másokkal is elszoktam ritkán menni sörözni, azt mondta h az más mert őket nagyon régóta ismertem.


Ez nekem eszembe se jutott, mikor igent mondtam, mert én a fiúkkal amúgy is mindig jobban kijövök mint a csajokkal, nem mellesleg sose tekintettem egyik ilyen srácra se úgy hogy akarnék tőlük bármit is. Én szigorúan haverként tekintek rájuk.


Viszont sajnos minden eddigi fiú haveromat elvesztettem, mert mindegyiknek előbb utóbb tetszettem.


Viszont ezt nem értem, mert rengeteg csajnak vannak fiú haverjai akikkel hülyéskednek, söröznek......


Szerintetek?



2017. szept. 13. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Szép vagy a barátod meg félt. Sorolom a lehetőségeket:

1, legyél csúnyább

2, szakíts

3, érd el hogy bízzon benned a barátod és közbe legyél kicsit csúnyább.

2017. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1: a barátommal teljes a bizalom és az összhang közöttünk. Nem féltékeny típus amúgy, de azért ha ilyen van elmondja a véleményét, de nem csinál belőle ügyet mert megbízunk egymásban. Csak én meg ezek szerint elég naív vagyok, mert szeretek fiúkkal haverkodni mert mindig jókat szoktam velük röhögni, csajokkal max pletykálkodni lehet többségben :D


Én meg úgy vagyok vele, h ez a srác is tudja h van barátom, biztos csak haverkodni akar, meg én se akarok semmi többet, csak egy jót sörözni és ennyi.


De lehet hogy én vagyok nagyon nagyon naív... nem tudom :/

2017. szept. 14. 00:00
 3/14 anonim ***** válasza:
2%
Meg lehet,hogy időnként dugnak is...
2017. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy naív, van aki képes tartani a távolságot és tényleg csak haverkodni akar. Csak készülj fel, hogy lehet bepróbálkozik.
2017. szept. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

"és én se örülnék ha egy csaj elhívná őt sörözni és elmenne vele akinek ő bejön."


Ha ez így van, akkor nehéz neki nem igazat adni.

2017. szept. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha teljes a bizalom, akkor nincs para.

Egy sörözés nem a világ.

Ott beszélgettek és mondasz pár ilyen mondatot: "A pasim ezt mondta, azt mondta" stb. Hogy leszögezd a srácnak, hogy neked párkapcsolatod van, és nem pár kapcsolatod.


Aztán ha megértette, akkor ennyi. Vagy nem találkozik veled vagy még hív. De arra már mondhatsz nemet, és amúgy meg ha ő nyomul majd egy monogám kapcsolatban lévő nőre, az csak ránézve gáz.


Továbbá: mindig megtetszettél a fiú barátaidnak? Barátkozz olyanokkal, akiknek van hosszútávú kapcsolatuk. :)

Aki egyedül álló férfi általában keresgél, és ha jó nő vagy és jófej, akkor abba halmazba tartozol, akik tetszenek a pasiknak :)


JM!


20 F

2017. szept. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
ideig-óráig jól kijöttök, de aztán úgyis többet akar majd.
2017. szept. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Azzal a kivétellel, hogy a barátom nem lesz féltékeny ilyenek miatt.

Én amire nagyon odafigyelek, hogy mielött ilyenekre igent mondom, tudatosítom bennük, hogy van barátom és csak haverkodni szeretnék.

Mondjuk már abból is volt gond. Új országba költöztem és elég hamar összejöttem a barátommal, persze barátokat is szerettem volna szerezni és a munkahelyemen volt egy srác akivel ebédszünetben mindig elbeszélgettünk. Hozzá teszem, hogy nagyon jól tudta, hogy van barátom.

Elhívott sörözni, én igent mondtam, mert gondoltam ez ilyen haveri dolog, meg tud a barátomról is, szóval nem lesz belőle gond.

Végül eljött értem kocsival, és elvitt gyertyafényes vacsorára egy étterembe, persze elötte ettem, mert én sörözésre készültem. És még ki volt akadva, hogy nem akarok tőle semmit... mert hogy ha van barátod, akkor szerinte nem találkozhatsz más fiúval, még haverkodás céljából sem.

Nagyon gáz volt az egész...

2017. szept. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudja a srác hogy van barátom. Írta is h ne értsem félre, mert tudja hogy van barátom.


Csak a munkahelyemen a főnök csaj meg kiszúrta hogy tetszem a srácnak, és rákérdezett nála, és bevallotta hogy tetszem neki. Ezt elmondtam a barátomnak, innentől kezdve gázabb a dolog :) Csak nekem olyan fura hogy pár alkalommal megtetszem valakinek, főleg ha tudja is hogy van barátom, hogy nem izgat a dolog :D

2017. szept. 14. 07:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, csak én férfi vagyok. Lányokkal is szivesen barátkozom, mind a suliban, mind a munkaehlyemen és örömmel tapasztalom, hogy a lányok is szivesen barátkoznak velem.

Van párom, így nem a vadászat meg a félredugás a célom, csak szeretek lányok társaságában lenni.

Namármost, mivel férfi vagyok, minden lány barátomat elképzeltem már meztelen vagy fantáziáltam róluk, és tudom, közülük is van 1-2 olyan, aki szintén fantáziálhatott rólam, csak nyilván női szempontok szerint. És akkor mi van? Amíg nem jönnek elő érzelmek, addig jól működik a férfi-női barátság. Párom is elfogadta ezt, hisz látja, hogy nincsenek érzelmeim a barátnőim iránt.

Ember függők ezek a szituk. Aki féltékeny tipus, azt sosem lehet meggyőzni arról, hogy felesleges annak lennie. Aki vadászó tipus, annak meg idővel arról fog szólni a kapcsolat, hogy szex legyen a vége. Ezek vonatkoznak mind férfire, mind nőre.

Sztem hiba volt elmondani párodnak, h a másik srácnak tetszel, én sem szivesen engednélek el. Tartsd titokban ezeket, amiről nem tud az ember, az nem fáj.

ha meg a srác elkezd kezdeményezni, akkor meg eréjesen a tudtára kell adni h csak barátság van. Aztán vagy elfogadja vagy nem. Ha nem, akkor az már nem barát többé, hanyagolhatod.

2017. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!