Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a szerelemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szerelemnek?

Figyelt kérdés

Voltam már szerelmes, tom milyen érzés.Ilyen téren nem kell kioktatni.

De úgy érzem egyszerűbb így az életem, pasi nélkül. Talán azért is , mert a családom elég nehéz eset ilyen téren, de egyébként is.

Viszont néha meg arra vágyok, hogy mégis legyen valaki aki megölel, szeret.

Miért kell annyira a szerelem,miért kell annyira egy pár?


(hozzáteszem van vki nagyon messze tőlem, akivel ha csak beszélhetek boldog vok, de abból nem lesz soha semmi a távolság miatt, meg már ez a "csak-baráti" viszony is idegesíti a családomat.)

16/L


2010. máj. 29. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes én még nem tudom az milyen de nagyon szeretnék szerelmes lenni! Vagyis pontosan még nem volt csajom! :S
2010. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
A szerelem csak egy kémiai folyamat a testben. Sok minden kiválthatja, de szerintem az emberek ezzel az érzés (ha tudat alatt is) de próbálják vigasztalni magukat.
2010. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
jó neked, én még nem voltam szercsis!
2010. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme van..nagyon boldog tud ám lenni tőle az ember. :) viszont amikor vége van ... akkor mindennél jobban fáj .. de a sok szép közös emlék miatt megéri..erre mondják, hogy "Ne sírj, mert vége lett, mosolyogj, mert megtörtént!"
2010. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Főzős Laci ***** válasza:
100%
A szerelemnek az az értelme,hogy egy ember olyan társat találjon,akivel mindent jó csinálni.Egymást sok szempontból kielégíti a szerelmes-pár;de meggondolatlan dolgokat nem érdemes elkövetni!Ezt arra értem,hogy nem jó a szülő akaratával szembe menni,mert a szülő igenis jót akar :tudat alatt,és tudatosan.A szerelem állítólag 6 hónapig tart...
2010. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szerelem nélkül is lehet élni.. de szerintem ez egy olyan érzés, ami kell.. olyan mint egy nagyon ritka kincs, amit az emberek meg akarnak szerezni.. mindenki erre vágyik.. azt hiszik ebben van a boldogságuk kulcsa.. egy másik emberben.. (pedig nem)
2010. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
a viszonzatlan szerelemnélnincs rosszabb....
2010. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Pontosan az utolsónak nagyon igaza van. Tudom milyen érzés fél éve reménytelenül szeretek és nem történik semmi. Úgyhogy ilyen téren semmi értelme a szerelemnek. Jobban örülnék ha nem lenne..
2010. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem jó szerelmesnek lenni.

15/f

2010. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nekem is van ienem hogy kissé messze: 100kmre kb...de nembaj nyáron megyek hozzá; iváncsi vok h mien fejet fog vágni:D lehet h megver:DheheXD


de egyedül télleg rosz: viszont ha kapcsolatban vagy akko is: mert mindig igyekszel megfelelni minden elvárásnak amit a párod állit fel: vagy csak te hiszed h felállitja...


elég nehéz mind2 dolog


F/16

2010. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!