Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A beteljesületlen szerelemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A beteljesületlen szerelemnek mi értelme?

Figyelt kérdés
vagy úgy is fel tehetném a kérdést, miért szeretünk bele másba, ha már van valakink és neki is? minek kell megnehezíteni Istennek az életünket? nem könnyű nem szeretni valakit, azt nem lehet irányítani
2011. febr. 5. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy tanulj belőle. Minden, amit átélsz megtanít valamire, hogy értékesebb ember lehess.

És ami nem öl meg, az megerősít.

2011. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de miért kell ilyen durván tanítani?
2011. febr. 5. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a gyengédebb oktatás nem használ neked. Ne aggódj, majd jön olyan, hogy beteljesül a szerelem, csak tégy érte!

Amúgy meg miért vagy olyannal, akit nem is szeretsz?

Látod még ebből sem tanultál, ennél még sokkal keményebb leckéket is kapsz az élettől, ha nem cselekszel. 24f

2011. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én sosem állítottam, hogy nem szeretem azt, akivel együtt vagyok. épp ezért nem értem.

és olyan nincs hogy csak akkor szeretünk bele másba, ha az előzőt meguntuk, én ebben nem hiszek. mert megtapasztaltam milyen szar érzés ha akaratom ellenére vkit megszeretek, leginkább a bűntudat miatt rossz.

2011. febr. 5. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerős...:/
2011. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne fogjál már mindent az Istenre. Semmi köze hozzá. Ember vagy, hibázol, vagy nem, csak történnek veled a dolgok. Azt is Istentől kérded mit főzzél ma? Másik, meg azzal jönni hogy miért így oktat? Meg büntet, meg megver, meg megjutalmaz. Nem kellene ennyire ledegradálni őt. Éld az életed, legyél becsületes amennyire tudsz, szeress amennyire tudsz, és ne bújj Isten álarca mögé ha nehézség adódik az életben. Fogadjunk katolikus vagy. És azt is mondták már neked hogy valamit elrontottál és ez a büntetésed. Huh, Isten megőrül tőlünk...
2011. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!