Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok arról a fiúról, aki kertelés nélkül megmondja, hogy tetszel neki és elhív randizni?

Figyelt kérdés
Ez nálatok jó pont vagy inkább megijedtek ilyenkor vagy lenézitek a srácot? Mi a vélemény?

2017. okt. 24. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a határozottságot, így mindenképp jó pont.
2017. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Imádom az egyenes embereket. Csak ilyen sráccal tudnék komolyan tervezni. :) Természetesen ez oda-vissza működik, én sem kertelek, ha tetszik én is kerek perec megmondom neki. (Ahogy nyilván az ellenkezőjét is.) De esélyt mindenképpen szivesebben adok ilyen férfinak, még ha elsőre talán nem is az esetem.
2017. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó pont, utálom találgatni, hogy vajon bejövök-e neki, vagy nem. Nem mindig egyertelműek a férfi jelzések sem.Ez így viszont tiszta :)
2017. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jobbik eset.
2017. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jobb, mint aki azt várja, hogy olvassak a gondolataiban, mert ő aztán nem kezdeményez. De ez nem garancia arra, hogy lesz is több. :-)
2017. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Hogy nem ovis. (...??)
2017. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút pozitív, hogy egyenes és határozott.
2017. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Határozott, tudja mit akar ez mindenképpen jó pont.

Ettől nem biztos, hogy igent mondok természetesen, de sokkal jobb igen, mint amikor nekem kell találgatni.

2017. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

En atvagtam egy srac fejet. Pl az ismeroseivel felvettem a kapcsolatot h nyomozzak utanna. Beallitottam a facen h hazas vagyok. Oldalakon ahol regisztralt idegennek adtam ki magam h kerdwzoskodjek h mit gondolhat rolam mas nokrol esetleg homi e. Aztan rajottem h ezzel csak elremisztem magamtol minnel jobban csinaltam mert mindenre egybol rajott magatol. Nem egy buta srac. Miutan abbahagytam es mindent visszaforditottam pl toroltem h kamu hazas vagyok es irt nekem. Egy hatarozott celtudatos pasit ismerten meg ezutan.

Szoval ezzel csak azzt akarom mondani h neha rosszul iteljuk meg a helyzetet es neha amit teszunk az ellenkezojet erjuk el vele.

2017. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nálam is mindenképp pozitív lenne. Persze, ez nem jelentené, hogy egyből nyert ügye van, de szeretek tiszta lapokkal játszani, és értékelném, hogy ő is.
2017. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!