Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a jégkirálynő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a jégkirálynő típusú nőkről? Mertek közeledni hozzájuk? Ismertek ilyen nőt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a férfiak hogy vélekednek az ilyen nőkről.
2017. okt. 17. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mit értesz ez alatt?
2017. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

A flegma, üres, ostoba tekintetű , érezelmi alafabéta típusra gondolsz?

Vetek rá egy szánalmas pillantást, aztán átlépek rajta.

2017. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az a tapasztalatom, hogy általában nagyon nőies viselkedésű, finom nők, csak le kell róluk hántani ezt a héjat. A megközelíthetetlenség sugárzása mögött általában valamilyen múltbéli csalódás vagy trauma szokott megbújni. Egy férfi még kihívásnak is veheti egy ilyen nő meghódítását. Én úgy vagyok vele, hogy egy kicsit kell, hogy egy nő ilyen legyen, ezzel felerősíti bennem az érte való küzdeni akarást. Ha sikerül a bizalmába férkőznöm, azt abszolút sikernek könyvelem el, mert tudom, hogy valószínűleg nem sok ember jut el nála idáig, de én lettem közülük az egyik.
2017. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem pont az ilyen lányok jönnek be legjobban, mivel én is elég jeges vagyok. Volt egy lány, aki Jéghercegnek hívott engem.
2017. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egyaltalan nem az esetem. Biztosan van, akinel a jeges felszin mögött egy törödö, szeretö ember rejlik, de akkor meg minek az allarc?


Akiket en ismerek, akik ebbe a kategoriaba esnek, altalaban bekepzeltek es/vagy serült emberek. Melyebbröl (igy is-ugy is) is ismerek olyan lanyokat, de mindegyiknel nagyon hamar rajöttem, hogy tarsasagat megterhelönek es lehangolonak talalom es nem illik össze mentalitasunk.

2017. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok és ennek hála nem zaklatnak állandóan a férfiak mindenhol, maximum pillantásokat kapok, de ha valakivel kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak, azzal általában összejövünk. Ha akarok valamit, ki tudom fejezni de az alap az, hogy nem érdekel senki.
2017. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha valahol találkozok olyan nővel aki tetszik mindig elkezdek magyarázni neki ilyen célozgatós piszkálódós szöveggel. Legtöbször belemennek a játékba akkor is ha nem lesz belőle semmi utána. Mennem kellett egyszer egy orvosnőhöz aki tetszett, persze elkezdtem neki is magyarázni mindenféle mahaságot, már szinte izzadtam annyit kellett szövegelnem neki. Ő volt a leghalvérűbb nő akivel találkoztam, de végül kaptam egy mosolyt, esküszöm úgy örültem neki mint etióp kisgyerek a svédasztalnak.
2017. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában nem indokolatlanul ilyenek ezek az emberek, így nem feltétlen mernék közeledni feléjük. Van, amit egyedül sem tud az ember feldolgozni, magával viszi az egész életén át, így nehéz lenne egy ilyen törékeny emberrel együtt lenni.
2017. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Nézd, kérlek.... két dolog biztos:

1. Neki ez, így - kitudjamilyen-akármilyen okból, de - megfelel.

2. Nekem, ő, így: nem felel meg.


+1 nem állok neki "jeget törni", mert tilos: a fene tudja, hogy milyen sérülését óvja ezzel a "páncéllal", és ha leszedi róla az ember azt a "jeget", akkor őtet milyen trauma éri (simán beleroppanhat, vagy akár öngyilkos is lehet - egyik eshetőség sem vicces). Ezért nem "konyhapszichologizálunk" az ilyenekkel. Erre valók a szakemberek.

2017. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!