Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a mostanában elterjedő "me too"-ról a közösségi médiában?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
Fogalmam sincs mi ez...
2017. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akinek van fogalma.
2017. okt. 20. 12:50
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmasnak tartom, hogy össze mossák az erőszakolókat az összes férfivel és azt feltételezik, hogy nők nem lehetnek elkövetők, a férfiak pedig nem lehetnek áldozatok, valamint unodrító, hogy kollektív bűntudatot akarnak ébreszteni minden férfiben.
2017. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez a férfiakra nem fog hatni, nincs társadalom formáló ereje. Maximum annyi, hogy a lányok talán majd jobban mernek beszélni arról,ha éri őket atrocitás.

De ez férfiakat nem fog megváltoztatni.

2017. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Igen. és jó szokás szerint egy egyszerű, félénk bepróbálkozásra is zaklatást fognak kiáltani, ha a férfi nem tetszik nekik.

A közösségi média enélkül is undorító.

2017. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Hát... A retek híradóban megkérdeztek egy nőt, aki kirakta ezt, hogy hogy zaklatták. Malacviccekkel! Komolyan! Meg hogy tárgyiasították. Hát bazeg. Azt hogy kell?

Persze mindenkinek jár a 15 perc hírnév.

2017. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Túlzásnak tartom, sok nő azt is zaklatásnak veszi, ha valaki megkérdezi az időt tőlük.

Nyilván van valóságalapja, de nem fogok senkit sajnálni, aki magassarkúban és miniszoknyában építkezések környékén mászkál es esetleg a munkások megjegyzik, hogy milyen jó a segge.

2017. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Az viszont szerintem borzalmas, ha valaki szerint normális, hogy a terhes nőnek is olyanokat szólogatnak be, hogy csináljak neked kistesót? Vagy a nő, aki tiniként várt a buszra a buszmegállóban, megkérdezték tőle, hogy mennyi a tarifája, válaszolta, hogy nincs, erre közölték, hogy majd lesz, mert gondoskodnak róla... most komolyan, ezek hol elfogadhatók? Aki kedvesen közeledik, azzal semmi probléma, velem is megesett, hogy cigányok találtak be a buszon, nyilván nyomasztó volt, de nem kezdtek el fogdosni, se olyanokat mondani, hogy milyen módon raknának meg, hanem, hogy gyönyörű a szemem vagy hogy szép a szám. A módszerük amivel közölték, nem volt a legjobb, de őszintén szólva nem háborodtam fel rajta. Viszont az első kettő példa rendkívül undorító, szerencsére nem találkoztam ilyenekkel még élőben... Még a munkásember is képes értelmesen megfogalmazni a mondanivalóját, csak szükségeltetik hozzá egy alapvető intelligenciaszint. Szerintem egy kedves bókba senki sem halt bele még, de bizony van egy határ.
2017. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%

"Viszont az első kettő példa rendkívül undorító, szerencsére nem találkoztam ilyenekkel még élőben..."


Itt a lényeg. Nagyon primitív embernek kell lenni, hogy ilyeneket mondjanak akár terhes, akár nem terhes nőknek. Én nem hiszem el, hogy ilyen gyakori lenne.

2017. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy akivel ilyesmi történik, azt azonnal és a rendőrségen kell jelenteni, nem x idő múlva a közösségi médiában.
2017. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!