Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "még nem" barátom jönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "még nem" barátom jönne hozzám egy hétre külföldről, hogyan oldhatnám meg a következő szitut?

Figyelt kérdés

Interneten, de munkakapcsolat révén ismerkedtünk meg már vagy egy éve.Ő is elfoglalt, én is az vagyok és elsődlegesen nem az ismerkedés volt a cél, hanem hogy bizonyos egyéb dolgokról beszéljünk (munka), ami végül, a hónapok alatt átfordult érdeklődésbe és megbeszéltünk egy találkozót Olaszországba.


Ő nem ott él,csak oda valósi,így mikor hazament, megbeszéltük, hogy én is kimegyek.Számomra semleges helyen akartam és jól is jött ki a dolog. Találkoztunk is és csodálatos napokat töltöttünk együtt.


Én egy szállodában szálltam meg, annak ellenére,hogy megtehettem volna, hogy hozzájuk megyek.Hívott.

Első találkozás alkalmával azonban semmiképpen sem akartam hozzájuk menni, meg igazából amúgy sem.


Most az van,hogy szeretném,ha eljönne Magyarországra,szeretném meghívni,de a problémám a következő :



Nem szeretek SENKIVEL sem 24/7 együtt lenni.Ha jönne, 1 hétre jönne és én annyit nem szeretnék együtt lenni,bármennyire is szeretem és vonzódok hozzá.

Arról nem beszélve,hogy végülis még csak alakul a dolog...bár nagyon-nagyon kezdem megszeretni!



A kérdésem : mennyire néz ki hülyén,ha nem hozzám, a lakásomra jönne 1 hétre,hanem ugyanúgy, szállodában szállna meg ?

Persze minden nap találkoznánk, együtt lennénk, jó kis programokat szerveznénk, tuti, hogy nem fogunk unatkozni,sőt, 1-2 este együtt is aludnánk, nálam, de egy teljes hét, non-stop, éjjel-nappal tudom,hogy nekem sok lenne.


Én egy rendkívül szabadszellemű, független nő vagyok és igénylem azt,hogy meglegyen a saját terem.

Még így is.



Szerintetek ez így bevállalható ?

Meg merjem hívni ?



Köszi,aki elolvassa

34/N 37/N


2017. okt. 25. 13:28
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
jajj,bocs 34/N és 37/F
2017. okt. 25. 13:28
 2/25 A kérdező kommentje:
következő alkalommal pedig szerintem én fogok kimenni hozzá szintén 1 hétre.Ezt egy párszor szerintem eljátszuk,ismerkedünk, de én valószínű,hogy lépni fogok és ki fogok költözni külföldre,mert neki kötöttebb a munkája.Eléggé úgy néz ki,hogy közös jövőt tervezünk,de egyenlőre most csak a kiírt kérdésem érdekelne.
2017. okt. 25. 13:32
 3/25 anonim ***** válasza:

Ezt simán megbeszélheted vele, szerintem nem lesz ellenére.

Nyugodtan vázold fel neki, ezt a felállást, az egy hetes időtartamra. Persze ez nem zárja ki, hogy menet közben, akár máshogy is dönthettek, de így a legkényelmesebb :) sok sikert nektek!

2017. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

persze,mindenképpen ugyanezt elmondom neki,amit itt leírtam, a kommunikáció köztünk nagyon nyílt,ezzel nem lesz gond, sőt,néha túl sokat is elmondok,túl őszintén,de szerencsére ő ezt meg tök jól tudja kezelni :)



inkább csak az,hogy olyan hülyén néz ki, hogy eljön 1 hétre én meg hagyom,hogy szállodába menjen, de 1 hét non-stop...too much :)

2017. okt. 25. 13:37
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire intim már a kapcsolatot, de ha már szex is volt, én férfiként nem biztos, hogy örülnék ennek az ötletnek...de nyilván a döntés a tied.
2017. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nem volt még szex,semmi ilyen.Ez lenne a második találkozásunk.
2017. okt. 25. 13:41
 7/25 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy mondanám neki. Szerintem teljesen korrekt. Lehet ő is így akarná. Nincs ezzel semmi probléma. :)
2017. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
huh, de jó, egyre kevésbé érzem "bunkónak" magam.
2017. okt. 25. 14:10
 9/25 anonim ***** válasza:

mondd el neki kerek-perec mire gondolsz, lehet tetszene neki

én mondjuk a leendő páromtól nem ezt várnám

2017. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

már írtam,hogy igen,ezt így el fogom mondani.

Megértem azt is,hogy a leendő párodtól nem ezt várod, de mi még csak másodjára fogunk találkozni.

Számomra abnormális második találkozás alkalmával 1 hetet együtt lenni éjjel-nappal.

2017. okt. 25. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!