Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "még nem" barátom jönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "még nem" barátom jönne hozzám egy hétre külföldről, hogyan oldhatnám meg a következő szitut?

Figyelt kérdés

Interneten, de munkakapcsolat révén ismerkedtünk meg már vagy egy éve.Ő is elfoglalt, én is az vagyok és elsődlegesen nem az ismerkedés volt a cél, hanem hogy bizonyos egyéb dolgokról beszéljünk (munka), ami végül, a hónapok alatt átfordult érdeklődésbe és megbeszéltünk egy találkozót Olaszországba.


Ő nem ott él,csak oda valósi,így mikor hazament, megbeszéltük, hogy én is kimegyek.Számomra semleges helyen akartam és jól is jött ki a dolog. Találkoztunk is és csodálatos napokat töltöttünk együtt.


Én egy szállodában szálltam meg, annak ellenére,hogy megtehettem volna, hogy hozzájuk megyek.Hívott.

Első találkozás alkalmával azonban semmiképpen sem akartam hozzájuk menni, meg igazából amúgy sem.


Most az van,hogy szeretném,ha eljönne Magyarországra,szeretném meghívni,de a problémám a következő :



Nem szeretek SENKIVEL sem 24/7 együtt lenni.Ha jönne, 1 hétre jönne és én annyit nem szeretnék együtt lenni,bármennyire is szeretem és vonzódok hozzá.

Arról nem beszélve,hogy végülis még csak alakul a dolog...bár nagyon-nagyon kezdem megszeretni!



A kérdésem : mennyire néz ki hülyén,ha nem hozzám, a lakásomra jönne 1 hétre,hanem ugyanúgy, szállodában szállna meg ?

Persze minden nap találkoznánk, együtt lennénk, jó kis programokat szerveznénk, tuti, hogy nem fogunk unatkozni,sőt, 1-2 este együtt is aludnánk, nálam, de egy teljes hét, non-stop, éjjel-nappal tudom,hogy nekem sok lenne.


Én egy rendkívül szabadszellemű, független nő vagyok és igénylem azt,hogy meglegyen a saját terem.

Még így is.



Szerintetek ez így bevállalható ?

Meg merjem hívni ?



Köszi,aki elolvassa

34/N 37/N


2017. okt. 25. 13:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikunk sem irt osszecuccolasrol :D. En sem arra gondoltam. Viszont a kerdesed es a valaszaid elgondolkodtattak. Igy mit varsz ettol a viszonytol? Marmint altalanossagban. Havi parszor szex esetleg, aztan mindenki megy a dolgara? Mert ertelemszeruen nalad osszekoltozes kesobb sem johet szoba, ha jol ertettem.
2017. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

akkor bemásolom még egyszer :


" következő alkalommal pedig szerintem én fogok kimenni hozzá szintén 1 hétre.Ezt egy párszor szerintem eljátszuk,ismerkedünk, de én valószínű,hogy lépni fogok és ki fogok költözni külföldre,mert neki kötöttebb a munkája.Eléggé úgy néz ki,hogy közös jövőt tervezünk,de egyenlőre most csak a kiírt kérdésem érdekelne. "



Nem tudom,mi ebben olyan bonyolult megérteni.Írtam,hogy mit várok ettől és valószínűleg én leszek az,aki kiköltözik,nyilván úgy,hogy ott is meglesz a külön lakásom.Attól,mert valakit szeretek és vele akarok lenni, vele képzelem el a jövőmet,nem jelenti azt,hogy MINDIG együtt kell lenni.


DE A KÉRDÉSEM NEM EZ VOLT.



Ne lovagoljunk már ezen.Többet nem szeretnék a tárgytól eltérő, figyelmetlen kérdésekre válaszolni. Előre is köszi.

2017. okt. 25. 16:01
 23/25 anonim ***** válasza:

Nézd, neked lehet hogy wow kategória ha szimplán udvariasak vagyunk valakivel, esetleg szeretnénk vele együtt lenni, nekünk meg az a wow kategória amit te művelsz. Mindannyian mások vagyunk, más dolgok felelnek meg nekünk. Ettől még nem kell leszólni azt sem, aki pedig vágyik arra, hogy a szerelmével lehessen (mondom ezt úgy, hogy nekem mindig eszméletlen magy szabadságvágyam volt, a férjemmel viszont a 3.randi után összeköltöztünk és ennek már 7 éve...)


Nincs ezzel semmi gond egyébkènt, ha elmondod neki hogy te soha nem fogsz komoly kapcsolatban gondolkodni, csak ilyen együttjárkálásban.


Ha neki is megfelel, akkor hajrà. De ne csodálkozz el azon sem, ha esetleg ő így nem fogja majd akarni ezt a kapcsolatot. Viszont ez tipikusan olyan dolog amit meg kell beszélni már az elején, hogy tudja, mi merre hány méter.

2017. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Istenem....ez a szellemi pocsolya,ami itt van..

Elég rosszul értelmezel szöveget.Te még nem állsz készen az érettségire, pláne nem komoly kapcsolatra.

Ha pedig van kapcsolatod,tedd össze a két kezed,hogy analfabétaként megszánt valaki.

Na mentem innen.

2017. okt. 25. 20:43
 25/25 anonim ***** válasza:

Nézd, lehet hogy analfabéta vagyok, de nekem - veled ellentétben- mégis van párom 7 éve, aki 5.éve a férjem. Korábban is voltak tartós kapcsolataim ha tudni akarod.

De, nagyonis megértettük, amit kérdeztél (ja bocs amúgy 4 diplomám van szóval az érettségi sem talàlt be, kicsit idősebb is vagyok nálad szóval visszább az agarakkal...).


És válaszoltunk a kèrdèsedre is, az hogy ki nem tud olvasni meg szöveget èrtelmezni, azt inkább hagyjuk. De tudjuk, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. (Vagy tessék, ha megmondod melyik nagy magyar ìró írta a következő sorokat, akkor elhiszem, hogy leérettségiztél : "Jancsi hüje, Pisti hüje, csak én vagyok okos, énekem a segembe is fejem van" (sic) )


Felháborodsz azon, hogy azt írjuk, nem kell komoly kapcsolat, amikor te magad írod le, hogy soha az életben nem költöznél össze vele mert az milyen már, hogy 0/24- ben együtt vagytok (elárulom : értelmes ember akkor is tud magának külön szabadidőt csinàlni, ha együtt él valakivel). Vö: "ha kiköltözöm, akkor is nyilván külön lakásba"


Azt sem tudom hogy azon mit nem lehet megérteni, hogy igenis benne van a pakliban, hogy megsértődik.


Ha valakit meghívok, magamhoz hívom. Az oltàri nagy bunkóság, ha meghívom, de menjen szállodába... én biztos zokon venném, és nem jönnék. Vagy elgondolkodnèk: kell-e nekem egy ilyen nő.


Az más, ha azt mondod neki :jó lenne látni ha esetleg itt lennél Magyarorszàgon (vagy mittudomén ahol laksz). De akkor nem meghívás, csak felajánlod neki hogy ha amúgy is jön, akkor nézzen már el felèd is. Ha tényleg akar látni, eljön magától is.


De ez a meghívásos dolog olyan, mintha én meghívnàlak vacsoràzni, de amùgy fizesd már magadnak a kajádat...

2017. okt. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!