Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy szép nő rámnézett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép nő rámnézett az utcán hosszan, majd elkezdett hosszan mosolyogni de nem nézett vissza az mit jelent?

Figyelt kérdés

Mentem ki a lakásomból és megláttam életem legszebb nőjét. Ment el előttem a járdán, rámnézett hosszan, helyesen elkezdett mosolyogni majd továbbment és nem vette fel újra a szemkontaktust. De továbbra is mosolygott. Nem gonosz vagy lekezelő mosoly volt, hanem tényleg ilyen kedves, helyes, el is feletkeztem magamról pár másodpercre úgy belemerültem. Ilyen villámcsapás szerű összenézés volt. Zavaromban nem mentem utána pedig lehet hogy kellett volna.


Mit gondoltok?


2017. okt. 25. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Biztos maradt egy kis fogkrém a szád szélén és azon mosolygott..
2017. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy az esélyed szalasztottad el. Lehet, h semmi nem lett volna belőle, de legalább vissza mosoly és köszönés kellett volna.

Tanulj belőle, mindig készen kell állni!!

2017. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne agyald már ennyire túl a szituációt öregem. :D

Szimpla meglepődöttség is kiválthat ilyen reakciót. Én is például ha magányosan sétálok valahova és meglepett, üveges szemmel kitoppan elém valaki, akkor sokszor nekem is mosolygás az első reakcióm. Nem tudom megmagyarázni a pszichológiai okát, talán a váratlan pillanat varázsa, amikor a semmiből egy embertársad jelenik meg. Főleg, ha ilyen ártatlan, bárgyú tekintet is társul mellé. Néha még ösztönösen köszönök is. És ez nemcsak akkor jellemző nálam, ha nőt látok. Mondjuk ha írtál volna magadról egy rövid jellemzést (magasság, alkat, arc stb.), akkor nem kellene ész nélkül találgatnunk a jelenség okára.

2017. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le volt húzva a slicced.
2017. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!