Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen testalkatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen testalkatra mondjátok, hogy husi?

Figyelt kérdés

Nőként én magamra használom, mivel ilyesmi alakom van:

[link]

[link]

[link]


Egyszerűen csak kizárásos alapon, mivel nem vagyok filigrán, sportosan vékony megintcsak nem, átlag se, de azért még molett se.


170cm vagyok 94-67-97-es méretekkel (csípőm mint a hátsó ház, tudom), a combon kerülete 56cm.


Szerintem az átlag alak ilyen lehet a korosztályomban, ennél én azért nagyobb vagyok:

[link]



23l


2017. okt. 25. 17:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%

#24 Az a gond azzal a képpel, hogy a ruha kellegéből adódóan semmi nem látszódik az alakodból. Ha nem is fehérneműs, de egy olyan kép simán jó lenne, amit nadrág van rajtad, meg egy nem bő póló. Bár a felkarod vastagságából nem tűnsz kövérnek (Én nem ismerem azt a kifejezést hogy husi, nem vagyok biztos benne, hogy a zsír is hús)


Egyébként az általad vékonynak linkelt csaj is eléggé ott van. :)


Az első három linkelt csaj közül a második jön be a legjobban, az teljesen jó alak.

2017. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Hm...gondoltam, ha látszik a derekam íve meg a felkarom, lábaim, illetve a számadatok már elég együtt, ezek szerint akkor mégsem.

Sajnos nem nagyon fotózom/hagyom fotózni magam, így kb nincsen a felételeknek megfelelő képem sajnos (ez is a ruha miatt készült csak anno)

2017. okt. 25. 18:26
 23/34 anonim ***** válasza:
7%
Ez nem husi ez tökéletes 24f
2017. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
7%
Számomra
2017. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, a felső képeken lévő nők az kb. az átlagos testalkat, semmiképp sem mondanám husinak, a lentebbi meg az átlagtól vékonyabb.


Számomra nagyjából ez a husi kategória:

[link]


Tehát így kerekedik rendesen mindenhol, viszont még nem lóg meg nem gyűrödik rajta a háj.

2017. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Magnifico
2017. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Kérdező jó alakod van....nekem az enyhén asszonyos nagyin bejön.
2017. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kérdező a kérdésedben lévő általad említett "normális" alak nagyon messze áll a normálistól és nőiességtől véleményem szerint. Az általad husisnak elkönyvelt alak a normális, nőies és igen vonzó. A husos kategóriába még némi 5-10 kg felesleg még belefér.

Sajnos épp a bő szoknya elég eltakarja a tested vonalait így ezek alapján nem lehet konkrét véleményt formálni és számomra az arc is épp olyan számottevő az összképhez (persze érthető módon takartad ki), egy farmer és jobb felsős kép szerencsésebb lett volna. De ha a minták alapján a felső három képhez hasonló alakod van akkor az nagyszerű és piszok vonzó.

2017. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
24%
Amiket linkeltél, egyáltalán nem husisak. Tökéletes alkatok. A legutolsó képen lévő nő nekem már vékonyka. Jobb szeretem, ha van mit fogni egy nőn, de mégis meg vannak a vonalai (keskenyebb derék, szélesebb csípő). Ha te vagy a kommentben linkelt képen, akkor nagyon formás vagy, ráadásul iszonyúan jó a ruhád.
2017. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. okt. 25. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!