Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életmódot változtató, s ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszabb kérdése:

Életmódot változtató, s ezzel testalkatra változó férfiak, nektek megváltozott a nőkkel szemben támasztott igényetek a külsőt illetően, miután küllemre jelentősen fejlődtetek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Magabiztosabb lettem,olyan lányokkal is merek kezdeményezni,aknél azt hittem esélyem sincs. Az igényeim ugyan azok,csak most már "labdába is tudok rúgni",nem csak nyafogok,hogy ez vagy az miért nem jön össze.
2017. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Immáron lassan három éve heti háromszor töltök el némi időt edzőteremben, van olyan, hogy két órát kínzom magam, mert jólesik, de van olyan, hogy csak félórára leugrok lazítani, de nem azért, hogy beálljak Expendablesek mögé a sorba, haem mert élvezem, szeretem csinálni. Pár emelet lépcsőzés után nem fújtatok Darth Vaderként, nem fulladok ki egy kis kocogás után, jólesik, nem punnyadok be, nem zihálok, egész napra jut energiám, satöbbi', ez a lényeg. Alakra is jelentősen fejlődtem, vállasodtam, kockásodtam, kezdek valahogy egy elvárt szintet megütni, amiről a nők default elvárásként beszélnek, kezdek úgymond elégedett lenni magammal.


Viszont ami feltűnt magamon, hogy nem igazán érdekelnek jobban a kisportolt, szálkás, vékony csajok, hanem ugyanúgy szívesebben legeltetem a szemeimet egy-egy masszívabb, gömbölyűbb testfelépítésű nőn. Konkrétan nem a kövérekre gondolok, hanem inkább azokra, akik jó kis vastag combokkal, formásabb, szélesebb hátsóval rendelkeznek. Pont ugyanúgy, mint mielőtt elkezdtem volna komolyabban ügyelni magamra.


Úgy gondoltam még a legelején, hogy majd idővel tuti biztos csorgatni fogom a nyálam a vékonyabbnál vékonyabb, sportosabbnál sportosabb fitneszpuncikra a testalkatom függvényében, de nem. Egyszerűen nem mozgatnak meg annyira, mint egy jó húsos, formás, nőies forma.

2017. okt. 11. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Te vagy a legrosszabb! :D

Egyébként nekem nem változott semmit az "igényem" (nem jó szó ez az igény, inkább mondjuk hogy esetem), pont ellenkezőleg.. azért akartam megváltozni, hogy én is meg tudjak felelni mások "igényeinek"..de persze ez mostmár nem érdekel, egyszerűen csak jól szerernék kinézni (kitűztem egy célt), egészségesen élni, magabiztos lenni, ilyesmik.. :)

2017. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A feltételezés is fura. A te külsődnek mi köze van ahhoz, hogy mi tetszik a másik nemben?
2017. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!