Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új párom kirohanásai ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom kirohanásai ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, de olyan dolog történt ami teljesen elbizonytalanít. Kb. 1 hónapja együtt lakunk fél év ismeretség után. Az utóbbi 2 hétben 3 nagy veszekedésünk volt, amikor 1X szabályszerűen féltem is tőle, és ezt az oldalát eddig nem ismertem.

Kis dolgokból indul, amit én azt hiszem, hogy simán meg tudunk beszélni, amikor ő egyszer csak robban, káromkodik, elrohan, nem lehet szólni hozzá, csúnyán megsért verbálisan.... Majd idővel megnyugszik...

Azt mondja, hogy szeret úgyan úgy, és amit akkor mond csak felindulásból mondja, ne lovagoljak ezen.

Kiderült, hogy ezek a robbanások az előző kapcsolataiban is megvoltak.

Javasoltam, hogy egy pszichologus esetleg tudna segíteni ezen, de elzárkozik ettől...


2017. okt. 26. 05:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy egy tündéri, humoros, szerető és szerethető ember, ezt elfeljtettem az előbb leírni...
2017. okt. 26. 05:17
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem segít neki, ő ilyen, hogy változzon ahhoz neki akarni is kéne, ahhoz meg nagy erő kell, így is "kirobban belőle" tehát tartogassa magába, nem akar ő rosszat, csak felszalad a pumpa benne.

Ha akarod mint párt vedd észre ő ilyen is fog maradni.

2017. okt. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, hogy megéri-e egy agresszív férfi mellett.
2017. okt. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező,


amit a párod produkál, annak a tünetnek megvan az orvosi neve. Ne hagyjátok kezeletlenül.


Lakva ismeri meg az ember a másikat. Örülj, h ezek a dolgok most derülnek ki. És tedd fel magadnak a kérdést: szeretnél egy ilyen apukát a gyerekednek?

2017. okt. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Meg kell neki mondani, hogy tanulja meg kontrollálni az érzéseit, a dühét, mert ez teged zavar.

Mindenki tud változni, ha akar és tesz is érte.

Figyeljen magára, amikor dühös.

2017. okt. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem fog megváltozni, ez csak rosszabb lesz.

Itt egyet tudsz tenni: kilépsz.

2017. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen jól is hangzik,ez akkor sem normális. Az indulatokat nem elfolytani,nem kirabbanti kéne hanem kezelni/kezeltetni. Ha erre nem képes akkor én nem mernék vele együtt élni. Lehet,hogy csak verbálisan bánt,de ez vajon jót tesz a lelkednek? Ha igazán szeret akkor nem bánt,lelkileg sem. Az pedig,hogy "ne lovagolj rajta" csak annyit tesz,hogy nem érdekli annyira az,hogy te mennyire bántódsz meg. Gondold át megéri e...
2017. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Legközelebbi kirohanásakor, zárd be az ajtót, nehogy legyen berohanása is. Jobb a békesség.
2017. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Bocsánatot legalább szokott kérni?


Ez nem épp normális dolog, az ember nem pöccen így be apróságokon. Azt viszont én is megtanultam- magamon is, meg a páromon is, hogy dühösen nem szabad beszélni. Olyankor csak hagyni kell a másiknak hogy kipanaszkodja magát, vagy kidühöngje (már amennyiben ez nem a bútorok, vagy rosszabb esetben a másik kárára megy). Amikor megnyugszik akkor érdemes újra felhozni a problémát, és nem ingerülten beszélni vele.


Viszont ha ez sem segít akkor valóban gondold végig hogy vele akarod e leélni az életedet...


Na meg azt is jó lenne tudni hogy miért ilyen. Hátha amint kiderititek, és mer róla beszélni jobb lesz neki.

2017. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Amíg nem szülsz neki gyereket, addig minden rendben, a saját életed úgy teszed tönkre egy ilyen degenerált, önkontrollra képtelem vadbarom mellett, ahogy jólesik. Persze, tudom tudom, amúgy aaaannyira jó és szeretnivaló ember, csak épp képtelen uralkodni az indulatain, ergo egy szinten van egy csótánnyal. Sok boldogságot, igazi főnyeremény a párocskád.
2017. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!