Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni féltékenység ellen? Borzasztó, ahogy kiidegelem magam!

Figyelt kérdés

A barátommal együtt élük, az egyetemi városunkban. Van egy lány barátja (Na jó, több is, kb csak az van neki, de ez az egy csaj idegesít. Szerencsére a legjobb barátja fiú, de ő sajnos külföldön lakik. Ez a lány az itteni best friend...)

Kb fél éve barátkoztak össze, az elején még nem zavart.

De amikor itthon vagyunk, pihenünk, játszunk a gépen stb, akkor szinte mindig vagy 20-at rezeg a telefonja. Úgy másodpercenként egyet, naponta többször. Mert ez a csaj ír neki, és nem bírja egy üzenetben leírni amit akar. Meg most gyakorlaton volt, erre küldött magáról egy selfie-t a barátomnak "labor selfie" néven... Ja, csak a laborból nem látszott kb úgy semmi. (Am ez normális? A selfie küldés? Nem voltak ellenkező nemű barátaim, ezért nem tudom.)

Meg amikor megyünk valahová, és éppen nem beszélgetünk, csak ülünk valahol, akkor is csipog az a k.va telefon. És persze válaszolni kell neki, mert jajj, érdekli hogy hogy sikerült a vizsgája.

Most is együtt vannak terepgyakorlaton...

Meg egyszer ez a csaj átjött hozzánk, a barátom áthívta, hogy megismerjem. Én nagyon introvertált vagyok, sajnos csak ha rákészülök, akkor tudok beszélgetni. De mindent megpróbáltam, ami kitellt tőlem. De főleg a barátom beszélt, ez a lány meg minden kis baromságán vihogott. Pedig nem is volt vicces. Utána a barátom még haza is kísérte. Pedig nem is volt késő, dél körül volt.

Na de ami miatt a józan eszemmel úgy gondolom, hogy butaság miatt féltékenykedem az az, hogyha találkoznak egyetemen kívül, akkor hív általában engem is. Azt mondja szeretné, ha nem féltékenykednék, mert zavarja, és egyáltalán nem is tetszik neki az a lány. Naponta 20x elmondja, hogy gyönyörű vagyok, meg minden. Hercegnőnek hív. A házimunkát felesben csináljuk. Ha valami miatt rosszul érzem magam, kb rögtön jön vígasztalni. Ha szeretnék vele lenni, azonnal kikapcsolja a játékot és jön. A múltkor hamarabb ért véget a gyakorlata, felhívott, és indult haza, pedig lazán hazudhatott volna. Amikor a lány elhívta kettesben valahová, megmutatta az üzenetet és megkérdezte, mit írjon erre, mert nem akar menni. (vizsgaidőszak volt, és egy hete nem láttuk egymást, pár napja jöhettem haza.)

Szóval igyekszik szegény bevonni a dolgokba, de én hülye vagyok. Attól félek, hogy mivel a barátom naív és nagyon kedves, majd a lány kísérteti magát, lekunyizza a pulcsiját meg magában szentül meglesz róla győződve, hogy ő jobban ismeri mint én. Amiről én is tudom, hogy nem igaz, de nem tudom megfogalmazni mi a bajom. Sokszor durva vagyok és bunkó, pedig nem akarok az lenni és nem is annak szánom. Egy barátom van összesen, de ő igazi. Az egyetemet szeptemberben kezdem újra (szakot váltok) és remélem, hogy tudok barátkozni és akkor nem leszek ilyen kiállhatatlan. Szerintetek az segítene? Egyáltalán mit csináljak még?



2017. júl. 4. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Kapcsolatotok virágzik.

Annyira szeret téged, észre sem veszi mit csinál lány s csak kedvességből, barátiságból csinál vele minden jót, míg lánynak e egész egy nagy háború ellened szerelmedért.


Legyél biztos benne, nem kell féltékenykedni, seeeenkire sem. Ő csak benned lát jövőt. Ne legyél féltékeny.


Beszélj vele erről s ha előbbit igazán megértetted, mond neki, mostantól próbálsz nem féltékeny lenni, mert tudod, ő sosem akarnak semmit sem mással.

2017. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, hogy szakot váltottál, jobb lesz;)
2017. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szeretnék vele lenni, azonnal kikapcsolja a játékot és jön."

Ez frankó - és akkor kérd meg, hogy a telefonját is kapcsolja már ki.

2017. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány akar tőle valamit, de a barátod pedig nem.
2017. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kis rbi. Ez a csaj tuti elakarja venni tőled! Ez már sok.

Hosszú távon ez nem jó. Nagyon bántani fog téged. Folosen orlod magad. Meg kell mondani a csajnak,hogy fogja vissza magát. És írogasson olyannak minden percben akinek nincs bnője.

Bar korabban lettem volna en is okosabb.

4 evig jartam a pasimmal.

A legjobb baratnoje ugyanilaen volt. Feszt irogatott neki messengeren. Meg minden orajuk egyutt volt. Volt h telon is hivta. A tokom ki volt mar vele. Bunko lettem en is. Es onbizalomhianyos. Introvertalt, bezarkozott lettem, pedig elotte mindig mindenkivel konnyen el tudtam beszelgetni!!

Es kepzeld a csajszi olyan jol taktikazott, hogy a palim bele szeretett. Es nem tudta eldonteni mit tegyen. A csaj tul tokeletes volt. Nagyon szep,belatom nalam szebb es csinosabb, raadasul okosabb. En is szakot valtottam. O meg egy eleg nagy presztisu, nehez szakon van.

Vegul a palim tuti megcsalt. Szakitottunk 4 ev utan ra egy hetre mar jartak. Azota eltelt masfel ev, meg mindig egyutt vannak.

Beszelj a lannyal, ha ram hallgatsz, H fogja vissza magat.

Es ne hagyd h a palid haza vigye a csajt . Ilyen nincs.

2018. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!