Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel lehet egy férfit hosszú ideig megtartani? Mi a hosszú párkapcsolatok titka?

Figyelt kérdés

Nyilván vágyom rá, hogy feleség és anya legyek, és hogy a jelenlegi párommal együtt maradjak egész életemben, és 80 évesen majd a kertes gázunkba üldögéljünk a hintaágyban az unokáink között, de ettől függetlenül nem hiszek a sírig tartó szerelemben. Tudom, hogy vannak hullámvölgyek, vannak fellángolások mások iránt, sokszor nehéz, de én akkor is hosszú párkapcsolatot, házasságot szeretnék. Tudom ez mindenkinél változó nem lehet általánosítani, de mégis mi az amivel hosszú ideig meg lehet tartani egy férfit? Nem is a testiséggel van baj, mert én megértem ha megkíván mást. Talán még párcserés dologba is benne lennék, meg esetleg jöhet még egy csaj, ha a még egy pasi verzió is játszik. Sok mindenre rá lehet venni. Nekem inkább az a fontos, hogy lelkileg én legyek mindig a legfontosabb. Szerintetek mit lehet tenni ezért?

23L


2017. okt. 26. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi van, fiúk, ennyire kell a zaba?
2017. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 - Én mondjuk pont tudok magamra főzni. Sőt még dugni sem járok más nőkhöz. Amellett, hogy saját cégem van, jól élek, stb.. Az viszont szomorú, ha neked az ilyen sztereotip általánosítás van meg a férfiakkal kapcsolatban. Gondolom otthon anyád is belerokkant abba, hogy apád sza** a családra (nem pejoratívan írom, magyar sors ez). Meglepődnél, hogy hány férfi van aki amellett, hogy szeret főzni, hajlandó még jövőt is építeni magának és a társának és még félrekú**i sem jár el. Az már viszont a te/ti problémátok, hogy képtelenek vagytok szűrni és olyan pasikat fogtok ki mint amilyen az apátok volt (semmi személyeskedés, pszichológia ez).


A kérdező meg fantáziavilágban él, de ahogy nézem sok válaszoló is. Mindegy is, mert a tanulópénzt mindenki megfizeti, az egyensúlytalan gondolkodásnak pedig idővel ára lesz. Bár, majd lehet akkor újra idejönni sírni, hogy milyen szemetek a férfiak, meg nekik csak zaba kell...

2017. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

# 11


Persze, hogy kell. Te talán fényen élsz? Nyilván nem. Igenis nekünk férfiaknak, vagy legalábbis egy elég nagy részünknek ez jól esik, ha a kedvesünk főz nekünk valami finomat. Még akkor is, ha amúgy mi is tudunk főzni, mert a legtöbb férfi azért nem hal éhen, ha nincs, aki főzzön rá.


De most kérdezzek vissza gúnyosan, hogy mi van csajok, ennyire kell a határozottság, a kezdeményezés, a jó anyagi háttér?

Oké, értem én, hogy manapság nagyon terjed ez a gender-őrület meg a feminizmus, aztán nyilvános lincselést kap az a férfi, aki kimondja, hogy fontosnak tartja, vagy legalábbis nagyra értékeli egy nőben azt, ha egy finom vacsi vagy vasárnapi ebéd megfőzésével fejezi ki azt, hogy törődik a párjával, de attól még sok férfinak ez egy fontos dolog.

És ha már nektek lehetnek elvárásaitok egy férfival szemben, pl. hogy legyen határozott, kezdeményezzen, legyenek ambíciói az életben, akkor a férfiaknak miért ne lehetnének elvárásai egy nővel szemben?

2017. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!