Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek melyik a jobb? Kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik a jobb? Kapcsolatban vagy szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

Csak így kíváncsiságból.

Előny, hátrány, illetve ki melyikben van?

Kort én nemet is írhattok.



2017. okt. 26. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig szingli voltam, most másfél éve már kapcsolatban élek. Előny: soooooooookkal több szex... Mindig van valaki, akire tudom, hogy támaszkodhatok és szeret, biztonságérzetet ad. Hátrány: kevesebb buli talán. Én semmi pénzért nem akarnék már szingli lenni.
2017. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szingli. Rengeteg előnye van, nem irányít senki, nem befolyásol senki, azt csinálom, amit akarok kompromisszumok nélkül. Nincs kevesebb szex, mert arra van 3 társam. Hátrány nem sok van, voltam már hosszú kapcsolatokban és rövidebbekben is én monogám típus vagyok és ehhez nekem a szingli élet jobban fekszik. 38F
2017. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok nem monogám ...
2017. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán azért hülye kérdés, mert mind a kettőnek megvan az előnye is meg a hátránya is
2017. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha találsz olyan párt magad mellé, akiben maximálisan megbízol és minden hülyeségben együtt benne vagytok, akkor az jó. Ha stresszben élsz, akkor nem.

Évekig éltem szingliként, és nem volt jó. Most is az vagyok, de túl nagy nyomás volt rajtam az előző kapcsolatom alatt – még ha nagyon is szerettem, és még mindig kötődök hozzá –, és nem tudtam teljesen boldog lenni. Most jobb egyedül.


Nincs abszolút győztes, helyzet- és partnerfüggő.

2017. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: 33F
2017. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Évekig voltam szingli. Már évek óta kapcsolatban vagyok. Szinliként csak mentegetőztem hogy ilyen meg olyan előnyei vannak és semmi hátrány.

Mostani szemszögből ez egyáltanlán nem igaz, csak áltattam magam.

Egy jó kapcsolatban sincs semmilyen megkötés, ha nem érzed magad szabadnak akkor a kapcsolattal van baj (nirtoklási- uralkodási vágy).

A szex sokkal kiszámíthatóbb stabilabb minőségileg ezerszer jobb, érzékibb. érzelemdúsabb stb.

Anyagilag is sokkal jobb mindkét részről.

Társam, barátom van jóban rosszban. Szingliként csak a jóban volt meg.

Semmilyen előnyét nem látom a szingli létnek, aki nem talál magának párt az szokta hangoztatni az egyedüllét előnyeit mindaddig amig kapcsolata nem lesz. Like me.

2017. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én most épp a szinglilétet szeretem, nem akarom lekötni magam. Majd pár év múlva.

21L

2017. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Éppen párkapcsolatban vagyok, amiben jól érzem magam, és szeretném, ha sokáig tartana.

Voltam szingli is, annak is voltak előnyei, szép pillanatai.

2017. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is. Voltam kapcsolatban, most szingli vagyok. Lehet befolyásolja a véleményem, hogy még mindíg szerelmes vagyok az exembe de szerintem jobb volt kapcsolatban. 22/ L
2017. okt. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!