Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek melyik a jobb? Kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik a jobb? Kapcsolatban vagy szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

Csak így kíváncsiságból.

Előny, hátrány, illetve ki melyikben van?

Kort én nemet is írhattok.



2017. okt. 26. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet jó és rossz, értékes vagy káros.


Rossz kapcsolatban lenni egyértelműen rosszabb, mint egyedül lenni.


Jó kapcsolatban lenni viszont jobb, mint egyedül lenni. Én úgy gondolom, hogy egy jó kapcsolatban mindkét fél jobban ki tud teljesedni, mint amire egymagában képes lenne.


Az előnyök-hátrányok szerintem eléggé nyilvánvalóak ilyen szinten.

2017. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvan a maga előnye, hátránya, nehéz összehasonlítani. Jó egy boldog kapcsolatban lenni, de én egy számomra lelkileg megterhelő, lehúzó párkapcsolat után nagyon szoktam élvezni a szingli életet.

27N

2017. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!