Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ezt komolyan gondoljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ezt komolyan gondoljátok? 18/f

Figyelt kérdés

Életem szerelme, a kiszemeltem akiért idestova egy éve odavagyok hosszas huzavona után végül visszautasított. Tudni kell, hogy sokáig nem kezdeményeztem, közbe összejött egy taggal, akkor meg már b@$zhattam.

Romantikus depresszióba döntő beszélgetésünk végén azzal "vigasztalt" hogy sajnos rosszkor ismertük meg egymást és másképp is alakulhatott volna és, hogy pár év múlva biztosan én leszek a legjobb pasi főleg ha megváltozik a "hozzáállásom" úgyhogy ne szomorkodjak.

Ezt màr más is mondta de akkor is szánalomra méltó helyzetben voltam, szóval simán lehet csak üres vigasztalás is. Vagy ilyenkor komolyan mondjátok? Még az arcom is megsimogatta nekem ennyi jutott. Aztán mondtam neki "viccből" hogy rám ír majd ha szakítanak, mosolygott és mondta, hogy "lehet".

Azóta békén hagyom, nem tudok már mit tenni.


2017. okt. 26. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Dragam. Ha egy nő nem akar azonnal, akkor szerintem mondj le rola. Hallgass egy nőre aki kijott a tini korbol es eleg huzavonan van tul. ;) higgyj nekem. Nem akart megbantani es mivel 18 vagy feltetelezem ő is nagyon fiatal, ezert tapasztalatlansaga okan mast nem tudott mondani ami nem sert meg. Lepj tovabb ;)
2017. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen csajok gondolják komolyan ha csak egyet emlitesz?
2017. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Legalább, próbált tapintatos lenni. Nagyon ritka...


Egyrészt, felejtsd el. Azt főleg, hogy majd ő fog rád írni... Esetleg ha szabad leszel, lecsaphatsz és megpróbálhatod. Pasinak kell kezdeményezni.


Másrészt, vond le a tanulságot, és legközelebb ne tökölj annyit!

2017. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd a francba. Nem érdemel meg.
2017. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!