Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt komolyan gondoljat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt komolyan gondoljatok tarskereson?

Figyelt kérdés
Frissen regisztráltam, és majdnem az összes lánynál a korhatár résznél +10 -ig van megjelölve. Pl.: 20 Éves lány: ideális férfi 20-32 korig. És majdnem az összes ilyen. Nincs egy jó adag apakomplexusotok?
2016. szept. 14. 18:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Ne mások csesztesével foglalkozz már... Hagyd meg neki, hogy mi vonzza őket. Annyira fárasztó már ez az állandó mit kellene, hogy kellene másoknak.
2016. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%
Nem akar kisfiúkkal játszani, most ezen mit nem értesz?
2016. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném, hogy 10 évvel idősebb férfire apaként tekintene egy nő. Pláne, hogy a pasik később érnek minden téren, mint a nők, ha házasságról, ha gyerekről, ha munkáról van szó.
2016. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Aha ha meg ne adj isten nem tág korhatárral keresne akkor az lenne a kifogás hogy nem is akar pasit mert azzal hogy a saját korosztályában keres kizárja a férfiak 90%-át. Ha van sapka ha nincs sehogy nem jó.
2016. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
39%

Nekem jó adag apakomplexusom van-a te szavaiddal élve-.

És biztos lehetsz benne,hogy nem én vagyok az egyetlen.

2016. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
1%

A saját korosztályból kéne keresni elsősorban, mert nagyjából az behatárolja az értelmi szintet Mindkét nemnél.

Az hogy a lányok korábban érnek teljesen badarság. Vagyis ha egy idősebb férfi csupa jó szóval van egy fiatal lányra, akkor ő elámul és azt hiszi, hogy ő érett és mindenben jó lány. (mivel csajozni is csak úgy lehet, ha folyamatosan dicséred a lányt)

Attól mert egy fiatalabb fiút nem dicsérnek, mert nem udvarolnak nekik, attól még nem éretlenebbek a korosztálybeli lányoknál...

2016. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%

" Nincs egy jó adag apakomplexusotok?"


Pénz

2016. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%
És az a vicces, hogy pontosan ugyanezek a nők lesznek felháborodva, amikor 30 felett azt tapasztalják, a velük egyidős férfiak fiatalabb csajokat részesítik előnybe. A korkülönbség persze csak akkor zavarja őket, amikor a szívás oldalára kerülnek a saját dolgaik miatt.
2016. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
7es: a pénz csak annak gond, akinek nincs. Ha lenne, nem fájna neked sem.
2016. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
28%

3#

Ha-ha-ha. Ezt gondold újra.


A mai nők nem hogy házasságot nem akarnak, de se gyereket, se munkát. Egyik sem akar dolgozni. Mind beakar ülni mellém a Chryslerbe és mereszteni a valagát, eltartottként élni, jól élni, hisztizni minden sz.rért, és úgy viselkedni mint egy csitri, és a jogait kiáltani, meg hogy milyen kár hogy nincs sorkatonaság. Hát miért nem ti próbáltok meg talpra állni egyedül, elvégre egyenjogúság van vagy mi fene.

Nekem bőven jó egy tök átlag csaj is, még akkor is ha én nem vagyok tökátlag. De az legalább a földön jár, és nem gondolja magát hercegnőnek, mert a lábát széttette. Hát pnája minden nőnek van, esze kevésbé, érett gondolkodása meg még inkább kevésbé. Persze gyereket nem akar egyik nő sem, csak amelyiknek arra sincs pénze, hogy hónapvégén saját magát ellássa, az bevállal párat, mert úgy unatkozik a hó végi pénznélküliségben, hogy inkább kefélteti magát mint a nyulak.

Na nehogy már a férfiak érnek később, te félkegyelmű. Valamennyi férfi később érik, de rengeteg nő is.

Ne dobálózz mondatokkal, ha nem fogja fel az agyad, amit leírsz. Valaki elkezdte ezt a buta dumát, te meg folytatod.

2016. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!