Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire beteg dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg dolog ha megdugnám magam ha pasi lennék és erről fantáziálok?

Figyelt kérdés

más lány is szokott magáról ábrándozni, hogy milyen gyönyörű?

privik kiméljenek.. ez beképzeltség vagy természetes önszeretet?


2017. okt. 26. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Detto
2017. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a testemet, ezért nem.
2017. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom:D

Remélem valami elbszott srác vagy. Ha tényleg ilyenek a nők, átoperáltatom magam férfivá és jövök ide panaszkodni, hogy senkinek nem kellek.

2017. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem éreztem ilyet (nő vagyok), de irigylem azt, aki igen. Biztos qrva jó nőnek tartja magát, gondolom gyerekkorától úgy nevelték, hogy ő tökéletes, gyönyörű hercegnő, a világ közepe... tele van önbizalommal, stb... jó érzés lehet. xD
2017. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell ábrándítsalak, de ha férfi lennél és magadat dugnád, akkor egy férfit dugnál. Tehát nem vagy beképzelt meg önimádó, csak egy mezei búzavirág. Remélem segítettem :D

31/f

2017. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Talán mindannyian ismerik a régi történetet Nárciszról, aki maga volt a megtestesült Szépség, és akiért minden férfi és nő rajongott. Ő azonban nem törődött senkivel, elutasította mások szerelmét – a képen éppen Echo nimfával ábrázolják. (Akinek a tragédiája, hogy Héra azzal büntette, semmit ne tudjon magától mondani, csak azt ismételni, amit mások mondanak. Ha belegondolok, ez is egy izgalmas téma lehet egy női blogban. Talán legközelebb.) Nárciszhoz visszatérve, ahogy a mítoszokban lenni szokott, megbüntette őt Aphrodité, és arra ítélte, hogy a saját tükörképe iránt gyúljon olthatatlan szerelemre. A patak tükrében csodálva magát egyre arra vágyott, hogy átölelje a saját tükörképét – és ez a vágyakozás egész életén át tartott. A mítosz szerint az istenek, hogy ne vesszen a feledés homályába a történet és tanulsága, szép virággá változtatták az ifjút, ami a nevét viselte ettől fogva.
2017. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nőként is szexelnék a női énemmel. De férfiként is. Magammal mindenhogy. :D fantáziálni nem szoktam erről, de gondoltam már rá. :D
2017. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam magamról fantáziálni. Nem tudom mennyire normális, de én a továbbiakban is folytatom majd.
2017. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!