Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ad egy férfi c# és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad egy férfi c# és egyéb programozói parancsokat a barátnőjének, ha a lány nem programozó és tisztában van vele, hogy nem fogja érteni, de a lány hiába kéri, hogy magyarul beszéljen vele ezt napi többször eljátsza?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 23:18
1 2 3 4
 1/31 Heart of Darkness ***** válasza:
69%

Ezt most kifejtenéd bővebben?


Nem tudom elképzelni, hogy működik ez a gyakorlatban, pedig ismerek pár programozási nyelvet.

2017. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A férfi programozói kifejezéseket, rövidítéseket használ, a lány meg már hülyét kap, hogy vissza kell minden miatt kérdeznie, de sokszor csak egy linket kap ilyenkor az adott szó jelentéséről éa hiába kéri az fiút, hogy normálisan, magyarul kommunikáljon vele, újra meg újra nem törődik ezzel
2017. okt. 26. 23:21
 3/31 anonim ***** válasza:
35%

Van egy gépésmérnök haverom. Egy időben ő is mindig ezzel szórakozott. Ezek szerint az eset nem egyedi. Viszont ennyit arról, hogy a féfi legyen titokzato. :D

31/f

2017. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Azt akarja kifejezni hogy ugy tud ide oda kuldeni mint a comedius logoban
2017. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Írj neki egy infinite loopot.
2017. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

na ezt élképzelem

"édes if ebéd készsége egyenlő false- al akkor goto konyha pls"

2017. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Jézus :D Ez elég kellemetlen lehet. Én tuti nem bírnám ki. Sokszor már én is úgy vagyok pár emberrel, hogyha túl sokszor kell visszakérdeznem akkor elvesztem az érdeklődésem és nem figyelek, aházok 2-t, hogy ne tűnjek túl bunkónak aztán csak leesik nekik.


Ezzel amúgy pont az ellenkezőjét érik el nálam. Nagyon professönölnek akarnak tűnni de halálra untatnak.

2017. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Írd neki ezt: BoyFriend.Dispose();
2017. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Ez így elég bunkó dolog tőle. Mond neki ezt:


Console.WriteLine("Drágám, én most elhagylak téged.");

2017. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

7.: sajnos ilyesmi. Meg olyan rövidítések, szakszavak, amiket nem ismerek.

Egyszerűen nem tudom most már ezt elviselni, nagyon zavar, hogy nem képes tiszteletben tartani, hogy nekem nem ez a szakmám és rengetegszer kértem, hogy ne csinálja ezt, mert az őrületbe kerget.

Nem tudom,mit csináljak, most már ott tartok, hogy amikor megint elkezdi ezt, konkrétan kiborulok

2017. okt. 26. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!