Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek külföldi párjuk van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek külföldi párjuk van azoknál is az van h nem szereti a másik ha magyarul beszéltek?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk a felesegemmel aki csak angolul tud meg 1-2 szot ért magyarul. Nem szereti ha magyarral beszélek mert semmit se ért és úgy érzi hogy kizárjuk a beszélgetésből.

Tegnap felhivott valaki hogy lesz egy talalkozo es varnak minket is. Megnyugtatott az akivel beszeltem hogy nem csak magyarok vannak ott hanem masok is akik egy szot sem tudnak magyarul ugyhogy felesegem is szobaelegyedhet barkivel.

Persze o nem akar jonni es ki is volt akadva de nincsenek itt barataink, az o baratai nagyon elfoglaltak vagy messzire koltoztek ugyhogy nincs itt tarsasagunk.

Mondtam en neki h akkor talalkozzunk masokkal, en nem banom ha nem magyarok de felesegem amugy is nehezen baratkozik.


2017. okt. 27. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Volt egy lengyel barátom, Ausztriában ismerkedtünk meg, szóval németül beszéltünk egymással mindig. Sok magyar barátom nincs, neki se túl sok lengyel. Azt aranyosnak tartotta, mikor magyarul énekelgetek magamban vagy káromkodok :D Ha a szüleimmel telefonáltam, ő is mindig azt hitte, hogy veszekszünk.

Szóval mint ahogy egy előző is leírta, társaságban mindig elővettük a közös nyelvet, pl. ha szüleimmel ebédeltünk, akkor alap, hogy németül folyt a társalgás.

20L

2017. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azert azt tegyuk hozza hogy a magyarok sem tudnak valami jol magyarul, a kulfoldiektol foleg nem kellene sokat elvarni.
2017. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem érthető, ha zavarja hogy nem tud bekapcsolódni a beszélgetésbe, én is kellemetlenül éreztem magam, ha a külföldi párom a saját nyelvén beszélgetett a haverjaival. Mindig megkértem, hogy váltsanak angolra vagy fordítsák le, miről beszélnek, akkor észbe kaptak és folytatták angolul.
2017. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Általánosítás.
2017. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!