Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek külföldi ajkú (ukrán/o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek külföldi ajkú (ukrán/orosz) párjuk van: mennyire nehéz elfogadni/megszokni, hogy (eleinte) egy teljesen idegen másik nyelven beszélhettek csak választottotokkal?

Figyelt kérdés
Megszokható-e, vagy végig "bennetek van" az a "kis rossz", hogy nem a saját anyanyelveteken beszélgettek vele (és fordítva, a párotok ugyanígy)?

2016. jan. 24. 09:40
 1/8 A kérdező kommentje:

Jelentett-e ez néminemű gondot már magánál az ismerkedésnél/randizgatásnál?


Nemeteket és a saját, illetve párotok korát is írjátok oda, ha kérhetném! Esetleg még azt, hogy hol találkoztatok.

2016. jan. 24. 09:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtok normálisan kommunikálni,akkor szerintem nem gáz.
2016. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem ukrán vagy orosz a párom, de egyszer sem merült ilyen fel bennem. Mindketten felsőfokon beszélünk angolul, így beszélgetünk. Ami jó ilyenkor, ha nem egymás, hanem egy harmadik nyelven beszéltek ugyanolyan szinten. Mindennapi dolgokról a másik nyelvén is beszélünk, de mélyebb témákról olyan nyelven, amit mind a ketten ugyanúgy értünk.

Mi Magyarországon találkozunk, akkor ő már itt dolgozott. Ő 29, En 25

2016. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Titusztitusz ***** válasza:
86%
Meg lehet szokni a dolgot...Sőt, számomra egyenesen IZGATÓ VOLT MINDIG IS AZ, ha a partnernőm, (Avagy a feleségem...) oroszul vagy ukránul beszélt...Lehet hogy ez nálam valami komplexus volt mindig is, de ilyen esetekben mindig különösen gyorsan rágerjedtem a szexre...És ez így van a mai napig is...Mindegy az most hogy milyen idegen nyelven hallok beszélni egy hölgyet, de ha meghallok, akkor hamar fel tudja gerjeszteni az illető a nemi vágyat az esetemben...Sokkal intenzívebben mint egy magyarul beszélő hölgy...Lehet hogy ez tényleg valami komplexus az esetemben, dehát ez van...
2016. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
17%
És akkor még valami a kérdező további kérdéseire: Nálam sohasem okozott gondot idegen nyelvü hölggyel ismerkedni, mivel ha megvolt a kölcsönös szimpátia, akkor akár mutogatással is jól el tudtam kommunikálni az illetővel...És istentudja hány, magyarul nemis beszélő hölgyel volt úgy dolgom, hogy én sem beszéltem az ő nyelvén egy szót sem, aztán mégis rövid randifázis után akár már néhány órán belül megfektettem annak rendje-módja szerint...
2016. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Nekem a partnereim többsége külföldi volt, szinte kizárólag angolul beszéltem velük (némelyikkel németül ill. svédül keverve, bár az utóbbi kettőt nem beszélem olyan jól, mint az angolt), nekem nem volt/nincs problémám, jó angolos vagyok, közel áll hozzám a nyelv, sőt nekem kényelmesebb és könnyebb is bizonyos dolgokat angolul kifejeznem, ami magyarul túl szentimentálisan hangzik, az angolul könnyebben kibukik belőlem. Ugyanakkor szerintem szexelni se tudnék már magyarul :D Magyarul valahogy olyan "furcsán" hangzanak a "dirty talk" kifejezései, míg angolul semmi gondom velük.

A partnereim egy része sem anyanyelvű angolos volt, de mivel angol nyelvű képzésen tanultak itt, nekik sem volt a nyelvvel semmi gondjuk. Szerintem ilyen esetben fontos azért, hogy tényleg értsétek egymást, nm kell hibátlanul beszélni a nyelvet (ismerek olyan párt, ahol mindkettő elég pocsék angollal nyomja), de képesek legyenek azzal a tudással a dolgaikat megvitatni, és ne az legyen, hogy ahh, inkább nem mondom, mert nehéz összeraknom ezt a mondatot a másik nyelvén.

2016. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Folyékonyan beszéljük mindketten a közvetítő nyelvünket, pluszban van még két közös nyelvünk, ebből az egyik a párom anyanyelve, úgyhogy nincsen dolog, amit ki ne tudnánk fejezni. Baromi furcsa lenne már magyarral járni, nem is nagyon lenne kedvem hozzá. Nekem ez sokkal kényelmesebb.
2016. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi, lehagytam: 21/N, 32/F
2016. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!