Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van tele a tököd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tele a tököd a nőkkel/Miért van tele a nem létező tököd a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj!
2017. okt. 27. 23:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Már nincs tele a tököm a nőkkel,mert nem keresek társat egy ideje,de ami érdekes,hogy amióta nem keresek társat,egy-két nővel felszabadultabban eltudok beszélgetni, akár munkatársakkal is,akár a fodrásszal. Talán azért van,mert nincs bennem az,mint régen,hogy "tétje" van a beszélgetésnek.
2017. okt. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Nincs konkrét bajom a nőkkel. Ami problémàm van az a férfiakra is igaz. Rengeteg meg akar felelni a (Hollywood) târsadalmi normàknak, hogy ne legyen kirekesztett, és hogy utàna ő is bíràlhasson és kirekeszthessen màsokat úgy, és pontosan úgy, ahogy magàn nem akarja megtapasztalni a kirekesztést és a bíràskodàst. Gyakorlatilag eltűnik a személyiség, vagy placebó hatàst vàlt ki az emberből az az àlarc, amit hord, tehàt elhiszi magàról azt, amit mutat a külvilàgnak, hiàba àll messze a valósàgtól. Az egyéniség, a stílus(nem divat) az nem jó, az különc, később kirekesztett lesz. Nekem hiàba tetszik a (nem Barbi) làny, és én a (nem Ken) srác hiàba tetszek a lànynak. Nem egymàsnak akarunk megfelelni, hanem ő Barbi akar lenni egy Kennel, én meg boldog Màté akarok lenni azzal a boldog lànnyal aki érti ezt. Befejezem itt, mielőtt belelendülök.
2017. okt. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja igen, Màté fiú és 20 éves.
2017. okt. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs tele a tököm nekem sem a nőkkel, csupán vannak olyanok akiknek a mai társadalmi réteg idegen, ami eléggé elkorcsosodott, nemektől függetlenül. A sok szenny média, piszkosul elterjedt internet, okostelefonok elterjedése mind "segítette" a folyamatot. (Ez csak pár példa a sok közül) Az emberi kapcsolattartás/ismerkedés egy nagy szelete neten történik, személyes kapcsolatteremtés/tartás mára már ritka, amit sajnálok, de én még előtérbe helyezek. Valaki írta hogy bennünk az a baj, hogy szex centrikusak vagyunk, mint férfiak, de abba is bele kell gondolni, hogy aki csak szexxel tudja megfogni a férfit az belső értékei nem sok. Jelenlegi barátnőm akivel 4 éve vagyok együtt, pont a személyisége varázsolt el, és szex részemről másodlagos téma nála (ezzel nem azt akartam mondani nincs rendszeresen),lényegesebb hogy vele legyek. 26/F
2017. okt. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Azért az mennyire tökéletes lenyomata a mai világnak, hogy ezt a szart, amit az 5ös leírt, így felértékelik.. :D


Nekem amúgy azért lett tele a tököm a nőkkel, amiért úgy általában az emberekkel is tele lett a tököm. Azzal lett tele a tököm, hogy az önzés, az opportunizmus, a tisztességtelenség uralkodik. Hogy az emberek egymást és saját magukat is fogyasztási cikké, eladandó termékké silányították.

2017. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút nincs tele a nem létező tököm velük. Szerintem a férfiak csodásak, férfi és nő harmonikus kapcsolatánál nincs szebb dolog.

A saját kudarcaidért nem a másik nemet kell okolni, hanem megkeresni a belső okot, amiért nem kellesz senkinek. A nem létező tököm azokkal a férfiakkal és nőkkel van tele, akik a másik nemet szidják. Ez szerintem többet elmond róluk, mint a másik nemről, és egyben ez okozza a kapcsolati sikertelenségüket is. Az meg pléne kiakaszt, amikor úgy általánosítanak, hogy életükben 2 nővel/férfival beszélgettek el komolyabban.

2017. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
Ja és 23/N
2017. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Mindent imádok.
2017. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nincs tele a tököm,csak már nem érdekel ez a párkeresősdi.Tisztelem a normális férfiakat,annak ellenére,hogy én még nem találtam rá a másik felemre,de már nem is annyira érdekel ez az egész.
2017. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!