Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, egy nő hogy tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy nő hogy tud titeket lelkileg nagyon megbántani?

Figyelt kérdés
Olyan ,akit valamelyest szerettek is.
2017. okt. 28. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha utal rá, hogy kicsi a szerszámom. Az sem jó érzés, ha megtudom, hogy rendszeresen színleli az orgazmust.
2017. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso. Hat te se latsz tovabb annal a 10 centinel.
2017. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha megkérdezi, hogy "bent van már?"
2017. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Hát eleve csak olyan tud lelkileg megbántani akit valamelyest szeretek is. Mivel egy idegen véleménye főleg ha negatív mégis ki a fa**zt érdekel? Én igyekszem magamból a maximumot kihozni és a legjobbat nyújtani ennél fogva megbántani nem nagyon tud. A külsőmet leszólja? Elégedett vagyok vele de ha leszólná se érdekelne mert nem ez a legfontosabb. Szóval marad az akit szeretek mondjuk egy imádott nő?

Nyilván úgy tud "lelkileg nagyon" megbántani, nem kell hozzá sokat gondolkodnia ha egyszerűen közli, hogy nem szeret vagy nem érez semmit és sosem fog. Ez nagyon fájna. Ennek meg még vannak változatai mondjuk ha a szemem láttára más férfiakkal incselkedne, vagy ha ő mondaná rám azt, hogy kevés vagyok ezért vagy azért. Külső szemlélő ilyenkor tudná, hogy "nem kell foglalkozni ezzel a szemét ribkóval, találsz majd olyat aki megbecsül" de ezt ott akkor, ha szereted a nőt kábé mindennél fájóbb volna hallani és igen teljesen padlóra küldene. Nyilván mindenkinek megvannak az egyéni preferenciái és fájó pontjai. Nekem pl fájna ha az intim méretembe kötne bele mert ahogy sokan én is nagyobbat szeretnék, bár szerintem nem kicsi inkább átlagos. Aztán sajnos nem vagyok 1,8m se pár centi híján szóval ha a magasságomba kötne bele az fájna szerintem a legjobban mivel mindig zavart és NEM TUDOK rajta változtatni. Régen volt ilyen, igaz nem voltam hál' isten szerelmes a csajba de nagyon rosszul esett, igaz akkor még ekkora se voltam mint most csak kis tini fiúka. Meg ilyesmi. Tehát ha visszautasít valami végett azzal meg tudna bántani nagyon, és ennek még vannak fokai. Mással nem nagyon. Ha meg nem szeretem mondhat akármit nem érdekelne :)

2017. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Engem könnyen meg lehet bántani.. Elég, hogyha csúnyán beszél velem vagy próbál megalázni, esetleg megsérteni.
2017. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ahogyan velem tették.

Itt vagyok 29 éves szűzként, és igazából nem is vágyom már se családra se semmire.

De ami kicsi az kicsi, el kell fogadni, hogy nem azt szánta nekem a sors, hogy kielégítsek akár egy nőt is. Nem kell szépíteni, el kell fogadni a tényeket és megpróbálni megkeresni azt, amiben örömét leli az ember.

Dolgozok, a fizetésemből szerencsére megtehetem, hogy eljárok utazgatni, világot látni, így nincs időm unatkozni.

2017. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem lehet lelkileg megbántani.
2017. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondaná, hogy kicsi a farkam (ami nem igaz) és a szexuális teljesítményemet savazná.
2017. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a macskámat bármilyen módon megsérti. Ha én áradozom a macskámról, történeteket mesélek:Képzeld tegnap elment zuhanyozni.


És erre azt mondaná: nincs macskád. De az is bántó lenne, ha azt mondaná: A macskád csacska!

2017. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!