Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, hogy jó helyre...

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e ha nem, nem akarok ezzel senkit sem megbántani. Ki, hogy érezte magát az abortusz után? Lelkileg és fizikailag? Ki mennyit szenvedett? Ki mennyire vérzett?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
16 és 17 évesen is volt abortuszom, akkor hülyének, csalódottnak és ugyanakkor megnyugodtnak éreztem magam. Nem véreztem, csak normál menszi szerűen, nem fájt. Lelkileg ahogy telt az idő lett egyre rosszabb. Számolgatom a mai napig, hány éves kislányok lennének, mert ebbe is biztos vagyok. És felnőtt fejjel most már nem értem, hogyhogy ennyire lebeszélt róla a család, miért nem mertem határozottabb lenni, hogy meg akarom tartani :(
2010. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
egy ismerősőmnek volt, reggel bement délután 5-kor jött meg, addig én vigyáztam a fiára. Semmit nem láttam rajta és megjegyzést tett, hogy volt aki sírdogált meg kesergett, neki semmi baja, nem érintette meg a dolog túlságosan.
2010. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Na arról a "nőről" is meg van a véleményem akit nem érint meg egy abortusz....pláne, hogy már van egy gyereke, pontosan tudja miről van szó....hihetetlen....
2010. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!