Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők! Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Ti hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
leginkább itt 27 és annál fiatalabb korosztályra gondolok, lehet még szerintetek normális keretek között ismerkedni? úgyértve, nem internetes platformokon, hanem face to face.
2017. okt. 28. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal egy keresztény szervezésű buliban ismerkedtünk meg, de szerintem máshol is simán lehet.


22F és 17L

2017. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a normális keret ebben a világban? Kinek mi?

Eléggé silány jellemre vall, már ne is haragudj, ha kizárod az internetes ismerkedést. Tudod, az is egy lehetőség, hogy elkezdj valamit és személyesen folytasd!


Mi párommal NETEN ismerkedtünk meg, 200 km-es a táv kettőnk között, 4 és fél éve együtt vagyunk, decemberben meg összeköltözünk.

Ő 33F, én 27N.


Hiába ragaszkodsz ennyire mereven a személyeshez, ott is ugyanolyan sz..rul sülhetnek el a dolgok, mint neten.

A kapcsolat nem azon múlik, hogy hol ismered meg a másikat, hanem, hogy ti, ketten, mit tesztek a kapcsolatért, hogy az működőképes legyen!

2017. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem zárom ki, csak nekem nincs túl sok jó tapasztalatom ezzel kapcsolatban.:)
2017. okt. 28. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg csak és kizárólag interneten sikerült eddig párkapcsolatot találnom. Mondjuk egyik sem úgy indult, hogy "na én most pasit keresek", egyszerűen csak megismerkedtünk és alakultak a dolgok. Az első páromat még chaten ismertem meg, a másodikat egy online játékban, a jelenlegit pedig itt, gyakorin. Az első egy 3 éves, a második 8 éves kapcsolat volt.

Szerintem sem kell kizárni az online ismerkedést. Csak nem biztos, hogy a legmegfelelőbb, ha kifejezetten keresgélünk és ilyen célból társkeresőkre, tinderre és egyéb helyekre regisztrálunk. Inkább csak nyitottnak kell lenni, ha adódik a lehetőség egy beszélgetésre, akkor élni vele, aztán vagy lesz valami, vagy nem.

A jelenlegi partneremmel is úgy indult, hogy egy kérdésemre válaszolt, majd privátban elkezdtünk a témáról beszélgetni és szó szót követett. Végül találkoztunk, összejöttünk.

2017. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja ismertem meg egy férfit társkeresőn.Nem tudom lesz-e jövőnk,de már most tudom hogy sose fogom megbánni hogy megismertem.Sok nehézségen átsegített.
2017. okt. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!