Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hűséggyűrűt hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beni951014 kérdése:

A hűséggyűrűt hogyan kell szokás átnyújtani a nőnek? Ugyanúgy mint az eljegyzési gyűrűt? Milyen kérdést szoktak ilyenkor feltenni? Le kell térdelni mint az jeggyűrű esetében?

Figyelt kérdés
A barrátnőmmel már 2,5 éve együtt vagyunk. Ő is meg én is tudom hogy össze akarunk majd házasodni. De majd csak a későbbiekben. Viszont hallottam ilyenről hogy hűséggyűrű. Addig ezzel szeretném meglepni. Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm a kultúrált és értelmes kommenteket.

2017. okt. 29. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jegyzed el? Nem muszáj egyből házasodni utána.
2017. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én erről még nem hallottam, de ha egy kapcsolatban ilyennel lepnének meg, elgondolkodnék rajta, hogy egyáltalán akarom-e folytatni. Vagy eljegyzés és utána valamikor (nem muszáj egy éven belül) házasság, vagy semmi.
2017. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ultragáz.


Eddig nem voltál hűséges?


Pont ez a szerepe a jeggyűrűnek is. Jelzés, hogy el akarod venni és vele leélni az életed.


Nem muszáj egyből utána házasodni, de onnantól elkezdhettek gyűjteni rá.


Viszont, ha mégis kapnék egy ilyet, kiakadnék. Ha letérdel a párom és előveszi a gyűrűt, majd közli, hogy ez egyébként nem egy eljegyzési gyűrű és nem feleségül kér, utálnám érte, hogy ekkora feneket kerített az egésznek és megtévesztett.


Ne adj gyűrűt. Vegyél neki szép karkötőt vagy medált, amibe valami rátokjellemző dolgot gravíroztatsz.

2017. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről még én sem hallottam és meg is sértődnék. Akkor már legyen eljegyzési gyűrű, nem kell azonnal utána házasodni, lehet azt évek múlva is. De ez nagyon gáz. Fő a bizalom, ugye...
2017. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rendes eljegyzés, vagy semmi. Egy hűséggyűrű (wtf?!) legjobb esetben is szánalmasan gyerekes.
2017. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

halálosan megsértődnék egy ilyen hűséggyűrűtől.


legyen eljegyzési, annak van hagyománya, és nem kell rögtön esküdözni sem.

2017. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább egy ilyennel lepd meg:

[link]

2017. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!