Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki ezeket iszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki ezeket iszonyatosan kiábrándítónak, idegesítőnek találja?

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen nem igaz a cikk címe, hogy "minden nő" ezt csinálja, de tényleg sokan.



2017. júl. 29. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Igen, szinte minden férfi.
2017. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Én lányként is idegesítőnek tartom a fölösleges "játszmázásokat" ahelyett, hogy őszinték lennénk. Szerintem minden helyzetben sokkal célravezetőbb az őszinte kommunikáció.

21/L

2017. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Ezek ilyen Oravecz Coelho szintű listák, röhögni szoktam rajtuk, nem bosszankodni.
2017. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az oldal tényleg Oravecz Coelho szintű, viszont ez a lista úgy gondolom, megállja a helyét. Tényleg nagyon sok nő jónak találja leplezni a féltékenységét, vagy azt, hogy éhes(!), mindenféle indok nélkül.
2017. júl. 29. 14:04
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy nekünk férfiaknak is megvannak a magunk kis hazugságai...


Egyetértek azzal a korábbi válasszal, hogy az őszinteség a leginkább célravezető, de a "csak felkaptam valamit" párja, az "á, nem gyűrűk, csak néha otthon egy pár fekvőtámasz", a mennyibe került a legújabb cucc a hobbihoz nálunk is mindig akciós, a "a nem vagyok éhes" mellé szinten oda lehet dobni valamit, amikor eltagadjuk a nőnek, hogy minket nem érdekel mondjuk egy csajos könyv, de az övet azért elolvassuk 😀


Továbbra is tartom azért ezek inkább ártatlan füllentések, nem az a szint, mint amikor letagadod, hogy megcsaltad...

2017. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ezt tipikusan azok a nők csinálják, akiket jókislánynak neveltek, például olyanokat mondogattak neki, hogy ne egyen hatalmas adagokat, egy igazi nő társaságban csak csipeget (aztán otthon kizabálja a fél hűtőt), de ezt mondani sem kell sokszor, mert szinte kimondatlan elvárás, hogy egy nőnek nem lehet jó étvágya, különben elhízik, mint egy malac. De a többiben is valami ilyesmit látok, pl. hogy a negatív érzéseket (féltékenység, harag) egy jó kislány nem mutatja ki, különben sárkány lesz, akit mindenki kerül.
2017. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs, az prediktiv szövegbevitel kicsit megtréfált, de remélem azért érthető voltam 😀
2017. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amikor kondiztam, mindig elmondtam, hogy edzek, de gimiben én is ismertem olyat, aki hazudott erről. A tárgyaim áráról sem látom értelmét hazudni.

Ha érdekelt egy csajos könyv, vagy sorozat, azt is elmondtam, volt olyan, amit volt barátnőmmel néztek is. :D


Igazad lehet ezzel a jókislány dologgal, én tényleg képtelen vagyok elviselni, ha valaki így viselkedik. Miért ne ehetne jó étvággyal egy társaságban? Nem attól lesz sárkány valaki, ha kimutatja az egészséges mértékű féltékenységét, hanem attól, ha hisztizik, játszmázik, vagy épp hazudik, megbízhatatlan.

2017. júl. 29. 14:24
 9/13 A kérdező kommentje:

*néztem


Engem is megtréfál néha. :)

2017. júl. 29. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt koplaló barátnőm, általában sporttal és nem diétával tartották karban magukat, és szerettek mind enni.


Ezt a köszi, nem kérek enni-adsz egy harit a szendvicsedből (hari=fél szendvics) dolgot mégis mindegyikük csinálta.


Engem például ez szórakoztat, inkább viccesnek találtam mindig, és nem isegesítőnek. Szerintem egyszerűen megkívánják amikor látják, hogy egy 5 emeletes extra szendviccsel készülök megbirkózni.


Kicsit lazítsafok, egy párkapcsolat nem a "nemek háborúja" 😀 (És okos férfi eleve 1.5x akkora szendvicset csinál, mert tudja, hogy a párja mindjárt odabújik és kér egy falatot. Én legalábbis mindig tudom, hogy a "nem vagyok éhes" egy fél szendvicset jelent)

2017. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!