Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy mell esetén elnézhető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mell esetén elnézhető, ha lóg?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk a családban mindkét ágról minden nő nagy mellekkel rendelkezik (annak ellenére, hogy senki sincs elhízva), így nekem is 12 évesen már B-s melleim voltak.

Most 24 éves vagyok, 75D jelenleg. Mindig hordtam melltartót, nem híztam-fogytam soha hirtelen vagy nagy mértékben, 16 éves korom óta viszonylag stabil a súlyom (54-58kg között mozgott mindigis a 170cm-es magasságomhoz)

Már arra is gondoltam, az lehet az oka, hogy gyerekként nem sportoltam komolyan (a legjobb alakú lányok az osztályban 6-8 éves koruk óta gimnasztikáztak, sportoltak).

Egyelőre még nem fontolgatom a korrekciót, mivel még nem szültem, elvégre utána úgyis meg kéne ismételni.


Ennyire lóg, mint ezen illusztráción a második (minor):

[link]


Melltartóban szép, ill ha a fejem fölé emelem a kezem, akkor is (örülnék, ha olyan lenne alapból)


Itt egy másik kép is, itt az 5.-re hasonlít, ha csak a formát nézzük

[link]


Az ideális természetesen minden esetben az első kép lenne.


2017. okt. 29. 11:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem lóg.
2017. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ami a képeken a vonal alá esik lóg. (A valóságban pedig az, ami érintkezik a bordákkal akár egy pontban is)
2017. okt. 29. 11:44
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Elnéz(eget)hető.
2017. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én kis mell esetén is elnézem a lógást.
2017. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene
2017. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez akkor sem lóg. Nekem nagyobb van, és nincs is kép róla itt, olyan randa.
2017. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt felesleges aggódnod, a mostani csajomnak is ilyesmi mellei vannak, és imádom őket.
2017. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A gravitáció ellen felesleges harcolni. Ez az ábra amúgy is sommás, mert a mellek mérete megegyezik.

Valóban Az első az ideális, optimális viszont úgy nagy mell korrekció nélkül sosem fog állni.

2017. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan, mint az általad linkelt kéoen balról a negyedik-tehát a bimbó is teljesen lefele néz. C-s a mellem, nem olyan óriási, sajnos ezt kaptam a genetikától :( hozzá 23 éves vagyok...

Mindig egy nagy félelem bennem, hogy ha így meglát egy férfi, hiába vagyok barmilyen kedves, igényes, csinos, otthagy, mert undorítónak lát.

A jelenlegi párommal is nagyon féltem emiatt lefeküdni, még előre is szóltam neki, annyira féltem, de semmi okom nem volt rá, lassan három éve együtt, mindig alig várja, hogy levegye a melltartómat, simogatja, tetszek neki így is :) Azt mondta, ha majd egyszer meg akarom csináltatni, tegyem, ha ez segít az önbizalmamon, de miatta ne, ő nem örülne neki, ha megműttetném.

Szerintem aki tényleg szeret, az így is szeret.

2017. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Egy bizonyos mellméret felett mindenkinek lóg valamennyit. Ezzel szerintem egy férfinek sincs problémája (vagy akinek igen, az keres kismellű nőt).


Amire mi férfiak azt szoktuk mondani, hogy nagyon lóg, az nem a telt kebel, hanem inkább az üres tejeszacskó fazon, ami lapos, és lóg.


De hidd el, a nők ezt sokkal jobban túldimenzionálják, mint mi férfiak.


Volt olyan barátnőm, akinek gyakorlatilag nem volt melle, volt olyan is, akinek lógott, mindketten csodás lányok voltak, intelligensek, humorosak, és marha jól is néztek ki.

2017. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!