Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok folyton azt várná, hogy te készítsetek neki kaját?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

Semmit nem szólnék.

Egyszerűen csak nem csinálom meg.

2017. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Ezt hogy kell elképzelni?

Azzal nekem nincs problémám, hogy néha kedveskedek neki és beviszem az ételt, de csak akkor, ha ez kölcsönös. Az anyja nem leszek, párt keresek, nem óriás csecsemőt.

2017. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Első ilyennél elkezdtem volna röhögni, és azóta is nevetnék.
2017. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem költöznék vele össze.
2017. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez attól függ. Ha ő mondjuk többet dolgozik, mellé megcsinálja a házimunka rá eső részét azzal semmi problémám nem lenne, természetesen megcsinálnám neki. Viszont ha egyszerűen csak lustaságból nem csinálna magának, azzal kicsit kiverné a biztosítékot. Illetve ha egy szendvicset se tudna magának megcsinálni az megint csak kizáró ok lenne. Szóval nekem a lényeg a kölcsönösség. Ha nem szeret főzőcskézni, de minden másból kiveszi a részét, és néha ő is kedveskedik nekem valamivel akkor teljesen rendben van. Ha inkább éhen hal, minthogy megmozduljon és az asztalt csapkodva követeli a kaját, akkor össze sem költöznék ilyen emberrel.
2017. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Benne lennék úgy, hogy cserébe csak ő fizesse a kajánkat én pedig elmegyek napi 4-6 órában dolgozni.
2017. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem okozna problémát,hogy főzzek neki,vagy vigyem a háztartást,eddig sem volt ezzel gondom.Viszont az jól esne,ha ő is besegítene valamit,vagy bármilyen módon éreztetné,hogy becsül érte.
2017. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#5 + 1.
2017. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Párom 10-12 órát dolgozik egy nap. Nehogy már ne csináljak neki ennivalót. Amúgy nem várja el, gyakran ő csinál vacsit, de azért IS vagyunk együtt, hogy gondoskodjunk egymásról, másképp max lakótársak lehetnénk.
2017. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Én megcsinálom neki, bár nem várja el.
2017. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!