Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ebben a kategóriában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ebben a kategóriában minden nő lefeminácizva és hazugozva azért, mert nem értenek egyet bizonyos férfi felhasználókkal?

Figyelt kérdés

Elég unalmas már ez a tendencia. Ha őszinte, normális választ ír az ember lánya, akkor is jön, hogy hazug.

Vagy ha azt meri írni, hogy vannak igényei, és nem jön össze olyannal, aki nem tetszik, neadjisten van karriere, és nem akar feltétlenül a "hagyományos női szerepben" lenni, akkor egyből férfigyűlölő feminista.


Mire jó ez?


(Akinek nem inge, ne vegyem magára! :) )


2017. okt. 29. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nincs minden nő lenácizva. Szerintem van 1-2 nagyon elkeseredett férfi forumozó aki mindent megtesz egy kis figyelemért. El kell őket engedni mint a pukit a villamoson.
2017. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a helyen mindkét nem a párbeszéd helyett a közhelyek puffogtatására helyezi a hangsúlyt.


A férfiakat nem lehet meggyőzni, hogy a nők nem pénzéhes aranyásók, a nőket pedig arról, hogy a férfiak nem szexmániás ösztönlények.


Mit vársz ezek után?

2017. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem gondolom szexmániás ösztönlénynek a férfiakat, utoljára 15 évesen gondoltam ilyesmit.

Sőt, tetszik, ha egy férfi rendesen szexéhes. :D

2017. okt. 29. 19:12
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem egyáltalán nincs itt minden nő ilyen jelzőkkel illetve, max. azok akik magukat mindenki másnál többnek gondolva fröcsögnek "segítőkész" ökörségeket, jótét szidalmazásokat vagy kétnaponta kiírják a "miért nincs egyetlen normális pasi sem az egész bolygón" szintű kérdéseiket hozzácsatolva az elvárásaik listáját, holott a válasz nagyon egyszerű. Ha egy lánynak 10000 férfiből egy sem jó akkor nem feltétlenül a 10000 férfi fogaskerekeiben van a hiba.


Ez a "van karriere" és a "nem akar hagyományos női szerepben lenni" dolgok pedig tipikusan gyakoris közhelyek. Érdekes, én sehol nem látom azt, hogy egy kapcsolaton belül a nők a háztartásba lennének szorítva, de itt folyamatosan olyan lányok és nők panaszkodnak erről és kérdik ki maguknak, hogy ők márpedig nem fognak háztartást vezetni akik valójában soha nem voltak olyan helyzetben, hogy háztartást kellett volna vezetniük.

2017. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

@3: pedig hidd el, a csajok sem gondolkoznak szívderítőbben a férfiakról, mint a férfiak a nőkről.


És pont ez a gond, mindkét nem azzal van csak elfoglalva, hogy a porba alázza a másikat, még akkor is, ha ezzel pont az oldal lényege veszik el, hogy a másik oldaltól is lehet véleményt látni.


(lehet, hogy Rád pont nem igaz, a jelek szerint rám sem, hogy MNK-zom a nőket, de ettől még erősen a kisebbség vagyunk, a tömegek nem ilyenek)

2017. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A legrosszabb ***** válasza:
9%
Mert hazudtok, azé'. Mert olyan baromságokat állítotok, ami a valóságban totál másképp működik, aztán csodálkoztok, hogy ki vagytok röhögve. Gyakran felteszem a kérdést magamban, hogy holélnekezekte'? A férfiak sem panaszkodnának annyit, ha úton-útfélen mindennap két tucat csaj küldözgetné nekik a puncijukról készített képet, vagy minden ötödik percben leszólítanák őket a nők.
2017. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

egy nagyon szűk, max 5-10 fős csapat károg itt egész nap.

nem dolgoznak, életük semmi, ellenben idejük az korlátlan, így nem nehéz gyártani a különféle provokáló konteókat :)

2017. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Azért vicces, hogy valaki egyből átjelentkezett egy pótprofilba aminél nem sajnálja a letiltást csak, hogy idenyomja a győlülködő szövegét.

Igazi mintapéldája egy átlag gyakoris "kedves" felhasználónak. :D Az sem meglepő, hogy egyedül azt a három embert tudja szidni akiknek kint van a nevük. :D

2017. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A legrosszabb ***** válasza:
50%
Honnan tudod, hogy közmunkás vagyok? Honnan tudod, hogy 70 ezret keresek? Honnan tudod, hogy 8 általánosom van? Honnan tudod, hogy eddig minden munkahelyemről kirúgtak? Honnan tudod, hogy a csendes farkaskutya a másik nickem? Honnan tudod, hogy 18/L-nek szoktam olykor tettetni magam? Úristen, honnan tudod rólam ezeket az infókat? Na most aztán hónapokig nem fogok tudni aludni miattad.
2017. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Miért kellene ilyen gyűlölködő emberekkel ismerkednem? Én normális diskurzus reményében írtam ki a kérdést, nem személyeskedést és frissprofilos hörgést kívántam elindítani. :D Nem ismerkednék ilyenekkel.

És nem, nem feltétlenül arra a 3 emberre gondoltam (Már a "legrosszabb" pont olyan, akikről írtam), nem konkrét felhasználókat akartam fikázni, bőven vannak névtelenek is ilyen hozzáállással.


Amúgy egyáltalán nem vagyok olyan, amilyen nőt körülírtál, Jaguár, mégis szoktam kapni a feminácizást.


Nem hazudozok, tét nélkül leírok őszintén mindent, mivel ez egy anonim oldal.

2017. okt. 29. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!