Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet enyhíteni a hiányát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet enyhíteni a hiányát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22éves vagyok,férjemmel 4 éve vagyunk házasok.van egy 2 éves kisfiunk,sajnos a pénzügyi okok miatt párom ma külföldre ment új álláslehetőség miatt! Nekem ez annyira fáj,nemtudom mit kezdjek ezzel az érzéssel,egész nap a sírás folytogat,család és barátok nincsennek a közelben..egyedül vagyok itthon a kisfiammal! :(
2017. okt. 29. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

ha tudod, mindig tartsátok egymással a kapcsolatot

de nem kell emiatt sírni, mert úgyis visszajön, semmi gond nem lesz...


most gondolj el engem, szakításon vagyok túl, és nekem hogy hiányzik a volt barátom, mert nem tudom elengedni...

de semmi remény nincs, hogy jaj majd visszajön hozzám stb stb


de kitartást neked és foglald el magad...

25 L

2017. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen jönni fog,de az idén már nem valószinű! :(

Elhiszem hogy nehéz neked! 😓

2017. okt. 29. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Tartsátok a kapcsolatot telefonon,skypon. Akár naponta is beszélhettek.
2017. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viberen skypeon minden nap beszéljetek! Nekem az volt a segítség a napok múlásában!
2017. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegény, nekünk is volt részünk hasonlóban! Rettenetes volt és semmi sem tudta enyhíteni a fájdalmam. Nem tudjátok valahogy megoldani, hogy ti is utána menjetek? Nem minden a pénzt..
2017. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Soha nem volt semmilyen ok arra,, hogy a családomat egyedül hagyjam!

Igen, nagyon de nagyon szerényen éltünk a feleségemmel, akivel ugyan ilyen fiatalon házasodtunk össze.

Két gyermekünk született, de ma itt csak az nem talál munkát akinek büdös a munka.

Ráadásul a nagy emberhiány miatt egész jól lehet most már keresni.

Szóval ha ezt a döntést közösen hoztátok meg, vállaljátok ennek a következményét!

2017. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó de látszik, hogy nem egy korosztály vagyunk. Nem értek veled egyet. A férjem keresett közgazdász, most egy multinál van. Ennek ellenére kénytelen évente 3-4 kb. 2 hetes utakat bevállalni, mert képtelenség olyan munkát találni ahol egyáltalán nem kell utazni a szakmában.
2017. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!