Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mikor tekintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikor tekintetek túlsúlyosnak egy nőt?

Figyelt kérdés

Mennyi a maximum súly, amivel még jól nézhet ki egy 170cm magas nő?

Tegyük fel, hogy nem fitness modell, hanem átlag lány, tehát ne azzal számoljatok, hogy 70kg ha kellően le van szálkásítva, meg hasonlók.


2017. okt. 29. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
2017. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Testalkattól függ, nem lehet pontos választ adni.
2017. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ezzel az a baj, hogynem mindegy, hogy oszlik el a súly. én kb 170 centi vagyok (167) és 72-3 kiló. de ez rajtam nem teljesen arányosan oszlik el, a lábaim és a fenekem nem kövérek, míg a hasamon, hátamon van a legtöbb felesleg. nem groteszkül de azért nem vagyok homokóra. míg ha valakin tényleg arányosan oszlik el, egyik barátnőm pl ilyen, ő is ugyanannyi kiló mint én... meg van egy másik aki kicsit kevesebb, és ő nagyon jó nő sztem. persze "husis" kategória de bejön a srácoknak.
2017. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 90-100kgval is jó ha a szíve a helyén van :) ugyanis a szeretetnek nem kg a mértékegysége! Nem mellesleg telten miert is ne lehetne valaki szep? Ne feledd azt a szállóigét: „mindenki valakié...”
2017. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nagyban függ mennyire zsíros

nekem a teltebb alak jön be, de láttam már különbséget 60kg és 60kg között, szerencsére csak ruhán át


eddig a legvonzóbb test amit láttam 85kg-os lányé volt, mondjuk feszes volt a bőre


24F

2017. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Talán az mankó, hogy ha pl te magad vagy 170 magas, de több, mint 70 kiló, akkor már kövérnek lehet hívni. De nem feltétlen, ha mondjuk nagy része izom. De egy sport és minden más nélküli átlag csajnál ez kb a rendszer.
2017. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért a súly tényleg nagyon változó a hisz szabadesésben nulla minden súly nem? A tömeg fontos
2017. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Sosem a kilók érdekeltek, hanem az optika.


Van aki 170/60 kilósan is löttyedt (skinny fat), és van aki 65 kilósan is szép feszes, sportos, izmos, és ehhez nem kell fitnesz modell szintnek lenni.



Ezzel együtt a 110-es szabály általában jó kapaszkodó, a testmagasságból ki kell vonni 110-et, és valahol ott az optimum (ok, ez a nagyon alacsony lányoknál már nem szokott működni, de egy 170/60 környékén lehet a jó tömeg, és 70kg körül már megjelennek a gondok).

2017. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor, ha EGY DAGADT GECHIII!!!
2017. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanehhez a magassághoz 59 kg vagyok és sportolok. De én ezt túl vékonynak látom magam mert hosszú vékonyak a lábaim.

Szerintem 65-75kg szép alak ha sportos.

38n

2017. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!