Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? (lent)

Figyelt kérdés

Mindig is a fiukkal jöttem ki jobban, több fiu barátom volt mint lány, mert nincs kedvem a műbalhékhoz, a kibeszélésekhez..stb,(amiket a lányok többsége csinál); viszont, akár egy új társaságba megyek, új embereket ismerek meg, én csak barátkozni szeretnék, de nem jön össze, mert többet szeretnének :(

próbálok jeleket adni ha már látom hogy nem csak barátként tekintenek rám, de szerintem én rontok el valamit (már az elején)..

hogyan lehetne úgy "irányítani", hogy csak barátként nézzenek rám?

19/l



2017. okt. 30. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem fog menni.
2017. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Várjál a barátkozással, még vagy 40 évet. Akkor már nem hinném, hogy ágyba akarnának vinni.
2017. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol fuggetlenul is akarhatnak tobbet hogy pontosan tudjak hogy baratkent tekintesz rajuk. Hidd el tapasztalat. Max veszi az adast es nem probalkozik. Ha meg igen akkor annak a baratsagnak ott vege...
2017. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Halott ügy.

Ez biológia....:D

Mondjuk...(ez most jutott eszembe) hazudd azt, hogy van párod, külföldön dolgozik, elvagy jegyezve, nemsokára tervezitek a babát.

Ez eléggé lankasztó...így lehet nem nyomulnak majd.

Bár.....mindig van új a nap alatt. :D

2017. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor soha nem lesznek barátaim? :'(
2017. okt. 30. 21:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem: valóban kémia/biológia függvénye. Ha vonzódnak hozzád, akkor vonzódnak hozzád, nincs mit tenni. Ahogy fordított esetben sem: ha nem vonzódnak hozzá, akkor lehozhatod a csillagokat is, akkor sem fognak.


22/N

2017. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de ha nem vonzódnának hozzám, tegyük fel csúnyának néznek, akkor meg már barátkozni sem akarnak... nem?
2017. okt. 30. 21:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ritka az olyan fiu aki csak baratkent tekint a lanyra. En ilyen vagyok. (Most nem reklamozni akarom magam).

Es megkell mondjam, hogy keves a fiu tarsasagaimban az olyan mint en. Igazabol egyet sem tudok mondani, mind tepi a szajat, de meghuznam ezt de meghuznam azt...de ember, hat ti nem baratok vagytok?...hagyjad mar...osszejonnek vele, vagy ha az nem meghuznam...


En meg...he? Wtf

2017. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez így van, ahogy az utolsó írta, jobb, ha elfogadod. Nem lehetetlen amit akarsz, de ritka. A melegek között van, aki szeret lányokkal "csak" barátkozni. Heteroszexuális férfiak között nagyon ritka.
2017. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Netán az lehet a probléma forrása, hogy " túl jól nézel ki "? :)


Szívesebben barátkozok olyannal, akit szépnek látok, de akadt már ellenpélda is. Szóval nem feltétlen. Talán ne nyomulj annyira, ne legyél túl közvetlen. Biztos, hogy fogsz találni valakit, aki csak barátkozni szeretne ugyan úgy, de valóban ritkább.

2017. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!