Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetett ez? Egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett ez? Egy férfi hogy reagál agyban erre?

Figyelt kérdés
1 hónap után kibékültem az exemmel. Megcsókolt.Erre elkezdett az egyik lábam remegni és folytak a könnyeim.Zavarba jöttem,tuti hülyének nézett a párom emiatt
2017. okt. 30. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

"tuti hülyének nézett a párom emiatt"

Kérdezted? Mondta? Vagy csak te képzeled be magadnak? Miért hiszed azt, hogy h..lyének nézne téged?


Csak úgy mellékesen megjegyzem, csak a kaját jó felmelegíteni 2-szer!

2017. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én örülök nektek. Sok boldogságot!!! Gondolom azért sírtál mert kíváltott belőled valami érzelmet, emléket.

Nagyon aranyos a kérdésed :)

2017. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos elfelejtetted bevenni a xanaxot.
2017. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Országos hiánycikk, nem tudja bevenni
2017. okt. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfiként én is meghatódnék egy ilyen érzelmi kitöréstől. Ha olyan hangulatomban lennék lehet egy könnycseppet is elmorzsolnék.

Mindenképp tetszene, lendületet adna az ujrakezdéshez.

(Mondjuk nekem még nem sikerült soha az ujrakezdés, de azért sok sikert nektek.)

2017. okt. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!