Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most szerelem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem, vagy csak fellángolás volt, vagy nem is szerettem, vagy mi lehetett?

Figyelt kérdés

Együtt voltam a párommal közel 2 évig. Vége lett, kicsit fájt , aztán volt egy buli féle esemény, ahol együtt aludtam egy sráccal (nem történt semmi, csak csók). Jó érzés volt hozzá bújni, megcsókolni, megölelni...

Aztán nem részletezném, de újra összejöttünk a párommal, majd vége lett megint, végleg (nem az alvásos dolog miatt, hanem mert függetlenségre, egyedüllétre vágytam). Most hiányzik, nélküle üres vagyok, jól éreztem vele magamat mindig, azonban volt egy kis bizonytalanság, hogy talán mielőtt elköteleződök, jó lenne még egy kicsit egyedül lenni, élni. Viszont vágyok rá, hogy hozzá bújjak, megöleljem, megcsókoljon, együtt legyek vele.


Lehet, hogy csak az agyam játszik velem, és ha összejönnék vele, megint egyedül akarnék lenni egy idő után? Ő nagyon szeret/szeretett, nemrég még én is őt, csak aztán ellaposodott a kapcsolat, próbáltuk rendbe tenni, félig sikeres is volt, de aztán újra visszazuhant.


Ha igazi szerelem lenne, akkor nem is éreztem volna arra vágyat, hogy mással / egyedül legyek, csakis vele akartam volna? Vagy ez nem szerelem, akkor miért hiányzik vajon?

Volt már esetleg valaki ilyesmi helyzetben? Kegyetlen rossz érzés és szeretném tisztázni magamban a dolgokat, de nem értem, mi miért történhetett.


Kérlek, csak segítő, magyarázó hozzászólásokat írjatok, gúnyolódás és kiosztás nem segítene, érzelmileg így is a padlón vagyok és rossz embernek érzem magamat.



2016. dec. 30. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még szereted, csak egy kis szünet kellett, hogy eszedbe jusson, miért szereted a párod. Nem lehet, hogy túl sokat "lógtatok egymás nyakán"?

Kell néha a magánéleten belül is egy magánélet..., mikor a párod nélkül mész el a barátnőiddel valahova... Tudod, hogy feltöltődj. És a párodra is ráférne ez...

Vagy együtt is új programokat kitalálni/ elmenni a megszokottól kicsit.


Ha szereted, akkor beszéljetek ŐSZINTÉN mindenről ami nyomaszt titeket.


Remélem tudtam picit segíteni.


20/L

2016. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet lelki baj is, ami nem feltétlen a szerelmes érzéseiden múlik. Lépj ki egy kicsit az életedből és figyeld azt külső szemlélőként. Talán csak nem tudod elfogadni az életed abban a mederben és ezért érzed úgy, mintha a szabadságod vesztenéd el a kapcsolattal. A lehetőséget, hogy változzon az életed. Ha ellaposodott közben a kapcsolat, még inkább előjöhet ez. Ülj le, kapcsold ki magad és objektíven, külső szemmel képzeld el az életed vele, az összes rossz és jó tulajdonságával együtt. A lényeg, hogy nyugodt legyél és úgy menj ezen végig. Talán rájössz a válaszra. Szerelem nélkül is hiányozhat valaki egyébként, főleg, ha az elmúlt éveidet vele töltötted, ezt általában az idő és az új élmények meggyógyítja. A kapcsolatért meg tenni kell, nem elég félig, meg majdnem sikeresen, hanem előre kell helyezni a gyakorlati életetekben is. Persze vannak az embernek hangulatingadozásai és elegem van az egészből kisebb összeroppanásai, de ezt nem csak az okozhatja, hogy nem igaziak az érzéseid, hanem az ezer és ezernyi frusztráció inkább, ami naponta ér. Persze küzdeni kell a szerelemért, nincs olyan ami örökké tart, általatok táplált energia nélkül. Még a viszonzatlan vágyakozást is az azt megélő ember táplálja, hiába szenved tőle.
2016. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!