Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem szégyen idézőjelesen?

Figyelt kérdés
Mindketten 30-on felüliek vagyunk.Pont úgy ismerkedtünk meg,hogy nekem eleinte volt félrerakott pénzem,de mivel elfogadtam az ő silány pénzügyi helyzetét,így ez elpárolgott a megélhetésre lassan.Aztán volt amikor ő kereset többet,én meg alig,a lényeg,hogy 6 évig voltunk együtt,és ez alatt az idő alatt kb. annyi történt mint közös program,hogy nagyon nagy ritkán beültünk valahova ide a városba,megittunk 1-2 italt,nagy ritkán ettünk valamit,soha nem voltunk nyaralni,más városban sem voltunk még 1-2 napra se,kivétel 1hónap,mikor külföldre mentünk dolgozni,de az rosszul sült el.1szer voltunk moziban a 6év alatt,se ingyenes,se fizetős programok.Meg talán 3-szor elmentünk biciklizni.Nyaralás kapcsán,nekem még egy sátrazás is jó lett volna,de mindig csak ígérgetett.Szakítottunk,és most elgondolkoztam,hogy ennyi idő eltelt úgy hogy nem voltak szinte közös élményeink.Normális ez ? Mindig megértő voltam pénzzel kapcsolatban,de szerintem ez nagyon nem normális.Következő párkapcsolatomban mikre figyeljek ? Erőltessem a közös programokat,vagy ha valaki normális,ez jön magától ? Vagy mindig a pénzen kell agonizálni ? Ő pont nem olyan típus volt akit lekötött volna olyasmi,hogy pl. csillagnézegetés,nyálas,meg minden,de lehetett volna ilyeneket is csinálni,de ő nem akarta.
2017. okt. 31. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális. Kevés pénzből is lehet jó programokat csinálni. Alapban erre egy normális kapcsolatban igény is van mindkét részről.
2017. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig ketton all a vasar. Ha szegyen, akkor a mindkettotoke. Viszont ha benned az igeny megvolt, de nem volt tarsad ebben, akkor nem tornem sokat a fejem rajta. Ha valaki szereti a masikat, nem kifogas a penz hianya, lehet szorakozni. Szerintem tehat vond le a kovetkezteteseket es lepj tovabb. Sok sikert hozza!
2017. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el, hogy raszantad egy ugymond ismeretlenre a tartalekod.

Egyaltalan minek mondtad el, hogy van?

2017. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kellett elmondani hogy van pénzem,mert le lehetett vágni sok dologból.Pont akkor kezdtem el azon gondolkozni,hogy a pénz miatt nem hajíthatok el embereket,hogy ha valakinek nincs,akkor nincs,nekem se volt előtte,nem bélyegzek meg így embereket.Nem ész nélkül költekeztem,mert velem van valaki,és akkor neki mindent... főleg hogy nő vagyok.De összeköltöztünk,és természetesnek tűnt ez.Persze ő is sokat segített sokszor végül pénzügyileg,de a lényeg a lényeg,egy értelmes programunk nem volt a 6 év alatt.Biztos én is hibás vagyok.Hát most én is eljutottam arra a szintre hogy nem sok pénzem van :D
2017. okt. 31. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Oke hogy volt penzed, de most nincs. Mert egy nincstelen, munka nelkulire koltotted.

Sokszor segitetett neked is anyagilag ? Miben? Vett 20 dkg felvagottat, ha ures volt a huto? Nem gondolsz bele, hogy lett hirtelen munkaja , mikor neked mar elfogyott penzed?hat valamibol elni kell vegulis csak az mar az o penze volt, arra koltotte amire o akarta. Rad nem akarta. Ugy dontott. Te pedig a sajatodrol dontottel ugy, hogy ra szorod el.


Ket ember dontese a sajat vagyonarol. Ennyirol szolt ez a sztori.


Te rondottad el, mert hozzaszokott, hogy majd te fizetsz, amig tudsz.

2017. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak idézőjelesen, amúgy is.
2017. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!