Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik azt irjak magukrol, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt irjak magukrol, hogy undoritoak es rusnyak es ezert nincs baratnöjük, küldenenek nekem egy fotot ( akar privatban)?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy annyira ocsmanyak lennenek mint itt sokan allitjak...
2017. nov. 1. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs csúnya férfi csak szegény.
2017. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is annak tartom magamat annak ellenére,hogy már többen megdicsértek és azt mondták,hogy nincsen velem semmi baj de én ezt akkor sem tudom elhinni. 19/F
2017. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

En is inkabb azt hiszem ezek atlagos ferfiak nulla önbizalommal. Ilyeneket irnak, hogy ..cironda meg ocsmany vagyok. En pont eleg csunya pasit lattam, aki joban volt magaval es omlottak utanuk a nök.

Ezert erdekelne, hogy neznek ki ezek az allitolagos rondasagok.

2017. nov. 1. 08:23
 4/12 Lazy Lover ***** válasza:
22%
Jó vicc...hahaha ronda pasi nőcsábász :-D. B-)
2017. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pedig nekem is volt csunya pasim. Kettö is.. Nem tudom mi, de valami volt bennük amiert odavoltam. Es meg en sirtam a vegen, hogy nem lett belöle több, pedig elvileg en egesz jol nezek ki.
2017. nov. 1. 08:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy?
2017. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, én sem küldenék, ha pasi lennék. Ha itt vannak linkelt fotók, minden nő azt mondja, hogy "jaj, semmi baj veled, jóképű vagy". Én meg csak nézem, hogy mi???


Nálam az átlagos nem azt jelenti, hogy jóképű. Hanem hogy nem ronda, de nem kéne.


Persze tét nélkül könnyű nekik mondani, de én mindig úgy válaszolok, mintha elhívott volna randira. Mert a vakvilágba bele lehet mondani a kedvencemet, hogy "NEKEM nem tetszik, de másnak simán bejöhet".

2017. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajna amikor sorban álltam, akkora már elfogyott a jóképű tulajdonság, de ez van. Igyekszem belső értékekkel pótolni ami kívül esetleg nem az "ideális" :)


Aki nagyon akar, rám tud keresni közösségin keresőbe(gmail ua.). :)

2017. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Heart of Darkness ***** válasza:
Én sem nézek ki túl jól, talán valaki szemében én is ocsmány vagyok, de én magam nem tartom azért annak.
2017. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat nem kötelezö küldeni. Illetve nem velemenyezni kivantam a fotokat, csak erdekel, hogy hol all a valosag a fejben elö kephez kepest. Nem tudom miert relevans a korom. Mindenesetre felnött vagyok.
2017. nov. 1. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!