Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok, ha egy nő elégedett magával, nem akar fogyózni?

Figyelt kérdés

Meg egyéb más változtatást se (pl hajfestés, szolárium).

Ha nem duci, nincs feleslege, kb ilyen alakja van:

[link]


De a mai szépségideál ilyesmi:

[link]


Csak mert olvasni olyanokat, hogy az igazi nő sosem elégedett magával, és hasonlók...


2017. okt. 31. 08:28
 1/8 anonim válasza:
Akit belinkeltél csaj,az nem szépségideál,nálam pl.a homokóra alkat az ideál,ennyi!
2017. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
El vagy tévedve. Az ideál az első linken található.
2017. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

szerintem a mai ideál az első képen van, a 2. meg valami kezdeti anorexiás csaj


fontos, hogy elégedett legyen magával, szeresse magát!

nekem a teltebb alak jön be főleg, ott meg ugye még nehezebb olyat találni aki elégedett magával

2017. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ideális a kettő között van, de az elsőhöz közelebb.

Szóval, ha igényes, normális, nőies, nem is kell szoli, meg Norbi Update, meg 1 órás sminkparádé. De nyilván figyeljen arra, nehogy beleszürköljön az életbe.

2017. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit takar az, hogy elégedett magával.

Én pl., amikor elkezdtem fogyózni, egészségem miatt tettem, nem azért, mert nem tetszett volna, amit a tükörben látok. Engem nem undorítottak el a pluszkilók. Viszont lettek tünetek, amikkel elmentem orvoshoz, kiderült, hogy van egy betegségem, amit, ha nem kezelek, akkor cukorbeteg leszek, és kénytelen voltam nekiállni az egészségem érdekében. Szóval nem fekete-fehér ez, hogyha elégedett, akkor nem fogyózik, ha meg nem, akkor igen.

2017. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés. Az a jó, ha elégedett önmagával. Azt jelenti, hogy felszabadult, kiegyensúlyozott és pozitív kisugárzású. Ami nyilván nagyon vonzó tulajdonság és semmiképpen sem hátrány. Egy örökké elégedetlenkedő ember kiábrándító, főleg párkeresésnél. Akárhol olvastál ilyesmit, úgy ahogy van hülyeség.
2017. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy az a legjobb állapot, amikor egy nő elégedett magával. (nem néztem a képeket, tök mindegy)
2017. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes, igazi nő van a képen. Minek kellene fogyóznia?
2017. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!