Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elég egy kapcsolathoz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég egy kapcsolathoz vagy több kell?

Figyelt kérdés
Volt egy ember, akibe evekig merhetetlenul szerelemes voltam viszonzatlanul, barmit megtettem volna erte, annak ellenere, hogy egy nagyon rossz ember volt. Most egy parkapcsolatban elek egy masik emberrel, akiert egy par honapig odavoltam, utana volt egy kis melypont, mert ez az erzes alabbhagyott, azt hittem ez igy nem lehet szerelem. Viszont ahogy kezdem jobban megismerni, egyre jobban kezdem megszeretni ot es az ertekeit, kivul/belul teljesen idealisnak tartom,egyre kozelebb kerulok hozza lelekben. Ebbol lehet hosszutavu parkapcsolat? Egy kicsit hianyzik ez a "meghalnek erted" erzes, ez valami mas, valami sokkal nyugodtabb. Ez igy is lehet jo vagy muszaj ez a nagy langu szenvedely?

2017. nov. 1. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Mi ég el előbb ? Egy marék szalma vagy egy öklömnyi akác ?

31/f

2017. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
NE aggódj, a rossz ízlés is elég egy kapcsolathoz.
2017. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni. Én személy szerint nem tudnék megmaradni olyan kapcsolatban, ahol nincs erős szerelem, csak megnyugvás meg emberileg kötődés. De ha neked ez így jó, ha te így boldog vagy mellette, nem érzel igazi hiányérzetet, akkor ne aggódj miatta.
2017. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem lehet ezt így megmondani.


Az nem jó jel, hogy pár hónapig szerelmes voltál. Ha nem vagy szerelmes, az nem gond, mert még később lehetsz. Sőt igazából nem muszáj szerelmesnek lenni, a szerelem, azaz a lángoló állapot mindenképpen elmúlik. (Aki szerint a szerelem nem múlik, az bocs, de soha nem volt szerelmes. Az agy máshogy működik szerelmes állapotban, ezt mérni tudják. Ennélfogva azt is, hogy átlagosan két év alatt múlik el.) De ha már egyszer szerelmes voltál, akkor pár hónap az nagyon gyors lecsengés.


Azzal foglalkozz hogy vonzó-e fizikailag a párod, kötődsz-e hozzá, szereted-e. Ha mindháromra a leghatározottabban "igen, nagyon" a válasz, akkor gratulálok, szuper kapcsolatod van.


De a kapcsolatért tenni is kell. Ha úgy érzed unalmas, akkor lehet csak azért, mert nem is figyelsz rá. Csak természetesnek veszed. Pedig egy jó kapcsolat nem az, éld át, mintha minden nap az utolsó lenne.

2017. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neked ez kevés,akkor nem erre vágysz.Ha boldog vagy így,akkor meg nincs kérdés.
2017. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy azért csengett le hamar szerintem, mert közben képben volt a legelső reménytelen szerelmem. És iranta szenvedelyesebbek voltak az érzelmeim. De sikerült végre megszakítanom vele a kapcsolatot. A mostani barátomat nagyon vonzónak találom, kedvesnek, számomra tökéletesnek. Csak nem volt olyan szenvedélyes az érzelmem, mint az elsőnél.
2017. nov. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!